کدخبر: 80932 تاریخ انتشار

دلال جنجالی علیه پرسپولیس و گل محمدی!

تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس در پایان این فصل بازیکن آزاد خواهند شد و همین موضوع کار را برای مدیران پرسپولیس سخت کرده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در این بین چند بازیکن با پیشنهادات خوبی از سایر تیم های لیگ برتری و همچنین تیم های خارجی مواجه شدند. به غیر از این پیشنهادات که امری طبیعی در فوتبال است، شیطنت های یک ایجنت معروف هم طی روزهای اخیر ، ممکن است کار را برای مدیران پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد این بازیکنان سخت تر کند. این ایجنت که مدیربرنامه چند بازیکن مطرح پرسپولیس و استقلال هم به حساب می آید، سعی کرده به تعدادی از بازیکنان پرسپولیس که تحت قرارداد او نیستند نزدیک شود و از آن ها بخواهد تا قراردادشان را با پرسپولیس تمدید نکنند.

او حتی به بعضی از بازیکنانی که با پرسپولیس هم قرارداد دارند، اعلام کرده می تواند آفرهای خوبی از کشورهای خارجی بیاورد و آن ها دنبال راهی برای جدایی از پرسپولیس باشند. با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات شاهد اقداماتی اینچنینی از سوی بعضی از ایجنت های فعال در فوتبال ایران هستیم و به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس باید  خیلی بیشتر از قبل مراقب چنین تحرکاتی در اطراف این تیم باشند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • در انفجار رستورانی در ابوظبی دو نفر کشته و ۱۲۰ نفر دیگر زخمی شدند. برخی ادعا کرده‌اند که تعداد زیادی از آسیب دیدگان…