کدخبر: 80889 تاریخ انتشار

جزئیات مذاکره احسان حاج صفی با استقلال

مذاکره احسان حاج صفی با استقلال واقعیت دارد؟

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، به استثنای سپاهان که خانه احسان حاج صفی به شمار می‌رود و تراکتور که این بازیکن طی دو مقطع در آن حضور داشته و موفق به کسب قهرمانی‌های متعداد با این دو تیم و به ویژه سپاهان شده، همواره کاپیتان  تیم ملی یکی از بازیکنان مورد توجه مدعیان فوتبال ایران بوده و حتی در آستانه لیگ شانزدهم که زمزمه‌های بازگشت حاج صفی به ایران ایجاد شده بود، پندار توفیقی مسئول نقل و انتقالات وقت آبی‌پوشان پایتخت  از توافق نهایی با این بازیکن حرف زد و تاکید داشت این بازیکن قول داده در صورت بازگشت به ایران برای استقلال بازی خواهد کرد.با این حال وقتی احسان حاج صفی به لیگ برتر ایران بازگشت، ترجیح داد دوباره با پیراهن سپاهان بازی کند و یک فصل زیر نظر ویسی و کرانچار به کار خود ادامه داد و در پایان مسابقات بار دیگر به فوتبال اروپا رفت.

حالا پس از چند سال در ابتدای فروردین ماه 1401 بار دیگر زمزمه‌‎های بازگشت این بازیکن به فوتبال ایران و استقلال شنیده شد و در فضای مجازی میان علاقمندان به فوتبال بحث‌های زیادی درباره آن مطرح کردند. در رابطه با این موضوع، احسان حاج‌صفی گفتگویی داشته‌است و کاپیتان تیم ملی که این روزها در یونان به فوتبال خود ادامه می‌دهد، در این رابطه گفت:« من با با آ ا ک آتن قرارداد دارم و یک سال دیگر از این قرارداد باقی مانده است. فعلا قصد بازگشت به ایران ندارم. حالا باید ببینیم سال بعد چه پیش می‌آید.»

حاج‌ صفی در واکنش به این سوال که آیا مذاکره‌ای با مسئولان باشگاه استقلال داشته یا خیر، توضیح داد:« نه اصلا من با هیچ کسی صحبت نکردم. اصلا با مسئولی صحبت نکرده‌ام. حالا رسانه‌ها از قول خودشان خبرهایی می‌زنند، ولی واقعیت این است که با هیچ عزیزی و هیچ باشگاهی صحبتی نکرده‌ام. فعلا هم تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارم.»

او در ادامه ضمن پاسخ به ابراز محبت هواداران در فضای مجازی بار دیگر تاکید کرد که قصدی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد و ادامه داد:« برای استقلال، پرسپولیس، سپاهان و باشگاه‌های دیگر آرزوی موفقیت می‌کنم. ممنون که دوست دارند من به تیم‌شان بروم و در فضای مجازی ابراز علاقه می‌کنند، ولی من فعلا قصد بازگشت ندارم. حالا ببینیم برای سال‌های آینده چه پیش می‌آید.» 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین