کدخبر: 60177 تاریخ انتشار

مشتری برای مهاجم نیمکت‌نشین استقلال پیدا شد!

یک باشگاه لیگ برتری مشتری مهاجم استقلال است.

بیشتر بخوانید:

استقلال، صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر، این روز‌ها در تلاش است تا با جذب چند بازیکن دیگر، همچنان تیم کنونی را تقویت کند تا در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ هم بخت شماره یک قهرمانی محسوب شود.

به گزارش فرارو، خریدن بازیکنان زیاد که تعداد بسیار زیادی از آن‌ها هم بازیکنان با کیفیتی از آب در آمده اند باعث شده تا در بعضی از خطوط این تیم، ترافیک عجیب و غریبی درست شود. یکی از این خطوط مربوط به خط حمله است که فرهاد مجیدی با احتساب کوین یامگا، ۷ بازیکن در اختیار دارد که می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. البته که با توجه به علاقه فرهاد مجیدی به استفاده معمولا ۳ بازیکن هجومی، همیشه ۴ بازیکن دیگر باید روی نیمکت باشند و فرصت چندانی برای بازی کردن به دست نمی‌آورند.

یکی از بازیکنان که نیمکت نشینی اش در این فصل طولانی شده و پشت سد رودی ژستد، کوین یامگا، امیرحسین حسین زاده و حتی آرمان رمضانی مانده، ارسلان مطهری، یکی از گلزنان خوب استقلال در فصول اخیر است. در این فصل، بازی به مراتب کمتری به این مهاجم رسیده تا حالا شایعه جدایی اش از استقلال در نیم فصل به گوش برسد. اگرچه استقلالی‌ها چنین موضوعی را تکذیب می‌کنند، ولی به نظر می‌رسد امیر قلعه نویی، سرمربی گل گهر سیرجان، نگاه ویژه‌ای به ارسلان مطهری دارد و قصد دارد این بازیکن را در همین نیم فصل از استقلال گرفته و به سیرجان ببرد. قلعه نویی با بسیاری از بازیکنان استقلال رابطه حسنه‌ای دارد و همین حالا از تیم او به عنوان شعبه دوم استقلال یاد می‌شود.

گل گهر در این فصل با قلعه نویی تیم مدعی‌ای ساخته و اگر ۷ امتیازی که کمیته انضباطی از آن‌ها کسر کرده به حسابشان واریز شود، این تیم تا رتبه سوم جدول رده بندی بالا می‌آید.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین