کدخبر: 59999 تاریخ انتشار

یحیی جانشین آل‌کثیر را انتخاب کرد

مهاجم پرسپولیس به دلیل مصدومیت دیگر نمی‌تواند این تیم را همراهی کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ پارگی رباط صلیبی عیسی آلکثیر تایید شد و باشگاه پرسپولیس قصد دارد با خارج کردن نام این بازیکن از فهرست نیم فصل دوم، بازیکن جدیدی را به لیست خود اضافه کند. شانس علی علیپور برای بازگشت به پرسپولیس بسیار زیاد است.

همان طور که پیش بینی می‌شد مصدومیت آل کثیر در بازی با پدیده کار دست این بازیکن داد و او ادامه فصل را از دست داده است. این خبر را دکتر حقیقت، پزشک باشگاه پرسپولیس نیز تایید کرده است: «با توجه به تصویربرداری انجام شده و نظر کمیسیون پزشکی، متاسفانه آسیب‌دیدگی عیسی‌آل‌کثیر که در بازی با پدیده رخ داد، مربوط به پار‌گی رباط صلیبی می‌شود. در ارتباط با این آسیب، تمام اقدامات پزشکی از لحظه اول انجام شد و تلاش خواهیم کرد وی را در سریعترین زمان ممکن آماده اقدامات بعدی کنیم.

با توجه به عمل جراحی که در ارتباط با پارگی رباط صلیبی انجام می‌شود این بازیکن دوری شش‌ ماهه از میادین را تجربه خواهد کرد.» به این ترتیب احتمال خروج نام این بازیکن از لیست نیم فصل دوم پرسپولیس بسیار زیاد است و مسئولان این باشگاه قطعا نام آل کثیر را از فهرست خود خارج کرده و بازیکن جدیدی را به خدمت خواهند گرفت. علی علیپور گزینه اول پرسپولیس برای جانشینی آل کثیر است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین