کدخبر: 59755 تاریخ انتشار

دفاع پرسپولیس یا پنیر سوئیسی؟

خط دفاعی پرسپولیس امسال یکی از نقاط ضعف این تیم بوده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ شهرخودرو به عنوان ضعیف‌ترین خط حمله لیگ برتر و تیمی که در ۱۳ بازی گذشته تنها ۳ گل زده بود، در بازی برابر تیم پرسپولیس گلزنی کرد. اما پرسپولیس قبلا هم سابقه دریافت گل در چنین بازی‌ها و برابر چنین تیم‌هایی را داشت، هوادار تهران امروز یک تیم شایسته است، اما همین تیم زمانی که برابر پرسپولیس در هفته نهم بازی کرد در ۴ هفته متوالی گل نزده و قبل از آن هم تنها در یک بازی برابر پدیده ۲ گل زده بود، هوادار بعد از آن که در هشت بازی تنها ۲ گل آن هم تنها برابر پدیده ته جدولی زده بود، ۲ گل مقابل پرسپولیس به ثمر رساند و بعد از آن هم در ۵ بازی بعدی خود تنها ۲ گل زد، هوادار تهران یک سوم گل‌هایی را که در لیگ به ثمر رسانده برابر پرسپولیس بوده است و تیم پدیده هم از ۴ گل خود در این فصل مسابقات فوتبال لیگ برتر یک گل را به تیم فوتبال پرسپولیس زده است.

آمار پرسپولیس در زمینه خط دفاعی یعنی منطقه‌ای که نقطه قوتش در سال‌های گذشته محسوب می‌شد، رفته رفته بدتر و بدتر می‌شود، پرسپولیس ظاهرا بدترین سال خود را در زمینه خط دفاعی در هفت سال گذشته سپری می‌کند.

در واقع خط دفاع پرسپولیس مثل پنیر سوییسی است، پنیر سوییسی که به خاطر حفره‌های زیادش معروف است و خط دفاع پرسپولیس هم حفره‌های زیادی دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین