کدخبر: 59742 تاریخ انتشار

آخرین وضعیت حضور بانوان در دیدار تیم ملی مقابل عراق

فدراسیون فوتبال در تلاش برای گرفتن مجوز از وزارت بهداشت و هم چنین مراجع قانونی برای برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال ایران – عراق با حضور تماشاگر است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، البته فدراسیون فوتبال می تواند به بهانه کرونا این بازی را بدون تماشاگر برگزار کند. همانند دیدارهای قبلی خانگی. اما در صورتی که تصمیم به برگزاری بازی با حضور تماشاگر بگیرد باید حتما این بازی را با حضور تماشاگران خانم برگزار کند. 

به تازگی وزارت کشور حضور 30 درصدی تماشاگر در استادیوم ها را به استانداری ها ابلاغ کرده است اما این ابلاغ هنوز اجرایی نشده است. با تاکید فیفا، فدراسیون فوتبال از این پس تنها در صورتی می تواند دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران را با حضور تماشاگر برگزار کند که به خانم ها هم بلیط بفروشد. حضور گزینشی هم مورد تایید فیفا نیست. 

رییس فدراسیون فوتبال جهان به بهانه تماشای این بازی به تهران سفر خواهد کرد و فدراسیون فوتبال امیدوار است با دریافت مجوز های قانونی به بانوان برای تماشای این بازی بلیط بفروشد.

دیدار تیم ملی فوتبال ایران در برابر عراق 7 بهمن ماه در استادیوم آزادی برگزار می شود. تیم ملی 5 روز بعد از این بازی از امارات پذیرایی خواهد کرد.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین