کدخبر: 50444 تاریخ انتشار

هشدار جدی باشگاه پرسپولیس به هواداران

باشگاه پرسپولیس از هواداران خود خواسته پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند

بیشتر بخوانید:

به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، هواداران فوتبال حق دارند که بی‌صبرانه و با دلتنگی فراوان، بازی‌های تیم محبوب خود را از نزدیک مشاهده کنند و شور و شادی را در این شرایط سخت اپیدمی بیماری منحوس کرونا به جامعه تزریق کنند.

باشگاه پرسپولیس پس از ابلاغ رسمی از سوی نهادهای مربوطه، با اجرای طرح‌‌های وسیع و گسترده و همچنین همیاری و حمایت از جامعه ورزش با اقدامات بسیار مفید دست به کار شد.

کانون هواداران باشگاه از بدو اعلام این مژده به هواداران، فعالیت خود را شروع کرد و برنامه‌های ویژه‌ای را برای حضور هوداران در ورزشگاه در نظر گرفت و نسبت به نشانه‌گذاری صندلی‌های ورزشگاه برای استقرار منظم تماشاگران با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی اقدام کرد.

در این ارتباط، باشگاه پرسپولیس نیز از هواداران پر شور خود درخواست کرد مثل همیشه کنار باشگاه و تیم باشند و با استقرار و نظم و امنیت ایمنی خود بر روی صندلی‌های مشخص حضور یابند. عدم رعایت این مساله از سوی تماشاگران فوتبال باعث خواهد شد که روند حضور تماشاگران و افزایش تعداد بیشتری از ایشان که بیش از همه خواسته هواداران فوتبال است، دچار اختلال شود.

از این رو ضروری است که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حساسیت از سوی تماشاگران رعایت شود. همچنین استفاده از ماسک، پرهیز از ازدحام  و رعایت نظم می‌تواند شرایط بهتری را ایجاد کند.

باشگاه پرسپولیس نه در فوتبال که در همه عرصه‌ها الگویی است برای توسعه ورزش، فرهنگ و اخلاق، که این مهم با حمایت و همکاری هواداران میسر نخواهد شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید