کدخبر: 50443 تاریخ انتشار

سورپرایز ویژه عقاب کوچک برای خانم خبرساز!+ عکس

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران کار جالبی انجام داد.

سورپرایز ویژه عقاب کوچک برای خانم خبرساز!+ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، پس از شکست تیم ملی فوتبال زنان اردن در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های زنان آسیا در مهر سال جاری مقابل تیم ایران و صعود ملی‌پوشان ایرانی به مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا، فدراسیون فوتبال اردن در اقدامی عجیب و به دور از رعایت اخلاق در فضای مجازی اقدام به انتشار نامه‌ای کرد که در آن از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار تحقیق در خصوص جنسیت بازیکنان زن ایرانی شد.

این موضوع بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های کشورهای عربی یافت و از زهره کودایی دروازه‌بان تیم ملی زنان که نقش پررنگی در شکست اردنی‌ها داشت، به عنوان بازیکن مدنظر فدراسیون این کشور نام برده شد.

فدراسیون فوتبال ایران بعد از اقدام اردنی‌ها، اعلام کرد که کار فدراسیون این کشور اخلاقی نبوده است. ابتدا زهره هراتیان رئیس مرکز پزشکی فوتبال ایران اقدام اردنی‌ها را محکوم کرد.

در ادامه غلامرضا رفیعی مشاور حقوقی فدراسیون هم به انتشار نامه اردنی‌ها معترض شد و گفت: با توجه به اینکه موضوع توسط فدراسیون اردن از طریق انتشار نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شده و حاوی مطالب و اظهاراتی است که قویاً مورد اعتراض فدراسیون فوتبال ایران می‌باشد، لذا در حال تدارک مقدمات مربوط به طرح شکایت در رکن قضایی کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC هستیم.

در نهایت فدراسیون فوتبال ایران روز دوشنبه از ارسال شکایت نامه‌اش به کمیته اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد تا جواب محکمی به اتهام فدراسیون اردن بدهد.

اما این پایان ماجرای زهره کودایی و تیم ملی زنان ایران نبود. ملی‌پوشان ایران که در حال حاضر در اردوی آماده سازی به سر می‌برند، روز گذشته به مناسبت تولد کودایی، جشنی را در هتل آکادمی برگزار و این دروازه‌بان را غافلگیر کردند.

در این مراسم، فدراسیون فوتبال یک دست لباس به کودایی اهدا کرد. امیر عابدزاده دروازه‌بان تیم ملی مردان هم که اخیراً در دیدار با سوریه درون دروازه ایران حضور داشت، یک جفت دستکش را برای همتای خود در تیم زنان ارسال کرده بود که به کودایی داده شد.

عابدزاده همچنین یک پیام تصویری برای کودایی ضبط کرده بود که این پیام از روی تلفن همراه برای دروازه‌بان تیم زنان پخش شد.

qth4qqf

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین