کدخبر: 50307 تاریخ انتشار

آخرین اخبار از پرونده کالدرون

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس هنوز بسته است.

آخرین اخبار از پرونده کالدرون
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ باشگاه به کالدرون مبلغ 750 هزار دلار بدهکار است. در روزهای اخیر مدیران تیم پرسپولیس تلاش زیادی برای پرداخت طلب سرمربی سابق خود انجام دادند. در همین رابطه پرسپولیس مبلغ فوق را به حساب سوییس کالدرون واریز کردند. 

با توجه به مشکلات انتقال پول به کشورهای اروپایی و تحریم‌ها، 150 هزار دلار به دست کالدرون رسیده است؛ اما بانک سوییسی جلوی 600 هزار دلار را گرفته است. با توجه به اینکه مبلغ فوق دارای تاییدیه بانک است، بلوکه شدن آن بعید به نظر می‌رسد و به احتمال زیاد به حساب سرخ‌ها بازخواهد گشت. در این میان نباید فراموش کرد که وکیل گابریل شرط ارسال تاییدیه را وصول تمام‌مبلغ‌بدهی دانسته است. 

در این شرایط 2 حالت متصور است، اول اینکه تیم پرسپولیس از طریق دیگری 600 هزار دلار را به حساب کالدرون واریز کند. در حالت دوم مبلغ باقیمانده، به صورت 6 قسط 100 هزار دلاری مجدداً به حساب سرمربی سابق سرخ‌ها ارسال شود. تا زمانی که این پول سرمربی آرژانتینی پرسپولیس پرداخت نشود، پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته می‌ماند. در حال حاضر 2 بازیکن تاجیکستانی تیم پرسپولیس منتظر تعیین تکلیف این قضیه و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس هستند. 

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین