کدخبر: 50303 تاریخ انتشار

جنگ ژنرال و شاه استقلال!

حساس ترین جدال هفته ششم بین استقلال و گل گهر برگزار می شود.

جنگ ژنرال و شاه استقلال!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ گل‌گهر سیرجان و استقلال دو تیم پرستاره لیگ بیست و یکم که در جدول رده‌بندی به دنبال صدرنشینی هستند، فردا در دوئلی رودررو در هفته ششم لیگ برتر، به مصاف خواهند رفت؛ دوئلی که برنده آن می‌تواند به صدر جدول لیگ برتر برسد و این مسئله بر حساسیت‌های بازی افزوده است.

امیر قلعه‌ نویی سرمربی باتجربه گل‌گهر در پنج رویارویی قبلی خود با استقلال متحمل 5 شکست شده است، جالب آن‌که 4 شکست اخیر قلعه‌نویی مقابل استقلالِ فرهاد مجیدی بوده تا این سرمربی جوان به خوبی نشان بدهد که راه پیروزی مقابل ژنرال را بلد است و مجیدی این فرصت را دارد تا با پیروزی در بازی فردا، رکورد صددرصدی‌اش مقابل قلعه‌نویی را حفظ و شمار پیروزی‌هایش مقابل این سرمربی را به عدد 5 برساند.

تقابل گل‌گهر و استقلال تاکنون تساوی نداشته و از 6 بازی انجام شده، 4 مسابقه با نتیجه 2-1 به پایان رسیده است که این نیز خود یک رکورد جالب‌توجه به شمار می‌رود.

عملکرد خوب سیرجانی‌ها در خانه هواداران این تیم را به کسب نتیجه در دیدار فردا امیدوار کرده است، آن‌ها 9 بازی متوالی است که در خانه نباخته‌اند و آخرین شکست گل‌گهر در خانه نیز به هفته 12 فصل گذشته باز می‌گردد که مقابل تراکتور متحمل شکست شدند.

با این وصف و آمار و ارقام موجود، باید دید نبرد فردای گل‌گهر و استقلال به کجا خواهد رسید و آیا مجیدی می‌تواند مقابل قلعه‌نویی گلات کند یا سرمربی باتجربه سیرجانی‌ها طلسم نبردن‌های خود مقابل استقلال را می‌شکند و برنده دوئل حساس و 6 امتیازی فردا خواهد بود و می‌تواند روند شکست‌ناپذیری تیمش در خانه را حفظ کند.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید