کدخبر: 50275 تاریخ انتشار

حمله صدری به مدیرعامل سابق پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس این روزها به دلیل عدم پرداخت کامل مطالبات گابریل کالدرون سرمربی سابق آرژانتینی این باشگاه با مشکل بسته شدن پنجره مواجه است و نمی‌تواند قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ شب گذشته مجید صدری با حضور در برنامه فوتبال برتر، در پاسخ به سوالی درباره دلیل باز نشدن پنجره پرسپولیس، گفت: شنیده‌ام که مشکل آقای کالدرون با صدهزار دلار حل می‌شده و جالب است من دوبار با ایشان صحبت کردم و آدم محترمی بودند و با ما راه آمدند ولی الان باید حق بدهیم که به ما اعتماد ندارد و تا وقتی این 740 هزار دلار به حساب وکیل‌شان ننشیند تاییدیه را نمی‌دهد و تمام تلاش‌مان این این که این کار را انجام دهیم.

به نظر می رسد که مخاطب صحبت‌های صدری، مدیرعامل اسبق این باشگاه یعنی محمدحسن انصاری‌ فرد باشد. صدری معتقد است رفتار خوبی با کالدرون در زمان حضور مربی آرژانتینی در پرسپولیس صورت نگرفت و در حالی که انصاری‌فرد و همکارانش می‌توانستند این پرونده را با تعامل بیشتری خاتمه دهند اما این اتفاق رخ نداد تا حالا بزرگترین مشکل پرسپولیس، پرونده کالدرون باشد.

سرمربی آرژانتینی، پیش‌تر موافقت خود برای انجام مذاکره پیش از صدور حکم را اعلام کرده بود اما در نهایت این پرونده به کمیته انضباطی فیفا و دادگاه عالی ورزش رفت و منجر به صدور حکم 740 هزار دلاری علیه قرمزها شد.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین