کدخبر: 50273 تاریخ انتشار

جواب کوبنده عضو هیات مدیره استقلال به درودگر

عضو هیات مدیره استقلال گفت: تبلیغات محیطی حق مسلم هر باشگاهی است و سازمان لیگ اگر تا حالا تبلیغات محیطی را در اختیار داشته، این یک تخلف اداری است

جواب کوبنده عضو هیات مدیره استقلال به درودگر
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، محمد مومنی گفت:نظر من این است تبلیغات محیطی حق مسلم هر باشگاهی است و سازمان لیگ اگر تا حالا تبلیغات محیطی را در اختیار داشته، این یک تخلف اداری است. حالا چه اصراری است که آنها نمی خواهند حق باشگاه ها را بدهند من نمی دانم.

او ادامه داد: ما آمدیم انگشت گذاشتیم در لانه زنبور و به همین دلیل هم این مخالفت ها با باشگاه استقلال می شود. متاسفانه عده ای نمی خواهند استقلال و پرسپولیس قدرتمند شوند. فکر می کنم باشگاه هایی که با مصطفی آجورلو توافق کردند اما بعد رای شان عوض شد، نمی خواهند استقلال و پرسپولیس به جایگاه واقعی خود برسند. به عنوان یک بازیکن سابق و یک کارشناس می گویم فوتبال توانایی تامین بودجه خود را دارد به شرط آن که وابسته ها کنار بروند و فوتبال دست فوتبالی ها بیفتد.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد اینکه کارگزار باشگاه هنوز ضمانت نامه بانکی خود را در اختیار سازمان لیگ قرار نداده است هم گفت:من نمی دانم این اتفاق افتاده یا نه ولی چرا باید به آنها ضمانت بدهیم. مگر در انگلیس یا آلمان اسپانسر ها ضمانت بانکی می دهند؟ ما می خواهیم خودمان درآمدزایی کنیم، برای چه برای کاری که حق مسلم مان است باید ضمانت بدهیم؟ من فکر می کنم چون منافع خیلی ها قطع شده است چنین صحبت هایی مطرح می شود. من فکر می کنم اساسا هر تغییری ناخوشایند است و موارد مبهمی پیش می آید که فکر می کنم باید سازمان لیگ آن را حل کند.

مومنی در پایان گفت: اگر امروز می بینید هواداران استقلال آرامش دارند و در خیابان ها اعتراض نمی کنند، نتیجه زحمت هایی است که سردار آجورلو برای باشگاه کشیده، اگر استقلال نتواند درآمدزایی کند دوباره شرایط شبیه سال های گذشته می شود و همان آش و کاسه می شود. اینکه پاسخ یک درخواست منطقی استقلال در تلویزیون داده می شود یک شو تبلیغاتی است. من در مورد صادق درودگر صحبت نمی کنم و فقط از منافع استقلال دفاع می کنم. صادق درودگر و مصطفی آجورلو با هم دوستی قدیمی دارند و باید درون جلسه این مشکلات حل شود.  آن دسته از مدیران که جلسه گذاشتند ولی برخی از آنها نیامدند فکر می کنم افرادی هستند که دنبال مستقل شدن فوتبال نیستند. من شنیده ام سازمان لیگ از باشگاه ها بابت تبلیغات محیطی 30 درصد پول می خواهد، چرا باید سازمانی که قبلا از این 5 درصد می گرفته حالا از باشگاه ها 30 درصد بخواهد؟ این ها سوال هایی است که باید به آن پاسخ روشن داده شود. +-

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید