کدخبر: 50246 تاریخ انتشار

رونالدو سرمربی شیاطبن سرخ را اخراج کرد

ستاره سابق آرسنال و کارشناس کنونی شبکه اسکای اسپورت به تحلیل شرایط سولسشر در باشگاه منچستریونایتد پرداخت و آمدن رونالدو را یکی از عوامل اصلی اخراج او دانست.

رونالدو سرمربی شیاطبن سرخ را اخراج کرد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اوله گونار سولسشر پس از باخت تحقیرآمیز مقابل واتفورد به صورت توافقی از باشگاه منچستریونایتد جدا شد. اکنون گمانه‌زنی‌ها در خصوص جانشین سرمربی نروژی در نیمکت اولدترافورد داغ است و بسیاری معتقدند که پوچتینو سرمربی آینده شیاطین سرخ خواهد بود. (اینجا بخوانید)

پائول مرسون، ستاره سابق آرسنال و کارشناس کنونی شبکه اسکای اسپورت به تحلیل شرایط سولسشر در باشگاه منچستریونایتد پرداخت و آمدن رونالدو را یکی از عوامل اصلی اخراج او دانست.

وی گفت: من واقعا برای سولسشر ناراحتم. او فصل گذشته به مقام دوم لیگ برتر انگلیس رسیده بود. جیدون سانچو، بازیکنی که بسیار دوستش داشت را خرید و قرارداد ادینسون کاوانی را یک سال دیگر تمدید کرد. او یک برنامه‌ریزی خوب برای فصل کرده بود و نقشه بزرگی داشت. برنامه‌اش این بود که در هر بازی به «کاوانی» بازی دهد و در کناره‌ها از رشفورد و سانچو استفاده کند. میسون گرینوود نیز یک تعویضی عالی برای این تیم بود که هم می‌توانست سرعت را به تیم اضافه کند و هم قدرت و مهارت ترکیب را افزایش دهد.

منچستریونایتد در ابتدای این فصل بدون حضور رونالدو به پیروزی پرگل مقابل لیدزیونایتد رسید. 

وی ادامه داد: حالا پیش از آغاز فصل به او رونالدو را دادند و از همان موقع دیگر تیم بهتری نشدند. شما 29 بازی بدون شکست در خارج از خانه را با یک روش به ثبت نرساندید. با حضور رونالدو دیگر نمی‌توانید آن بازی همیشگی را از سانچو بگیرید. با حضور کریستیانو، سلاح لازم برای ضد حمله را دیگر ندارید. برونو فرناندز نیز نسبت به فصل پیش بسیار افت کرده و او نیز باعث شده تا تیم ضرری شدید به ثبت رساند.

مرسون گفت: سولسشر در بازی مقابل اورتون

سعی کرد رونالدو را نیمکت نشین کند و بدون او، بازی را با برتری به پایان برساند ولی این اتفاق رخ نیفتاد و با اعتراضات مجبور شد در هر بازی به رونالدو بازی دهد. آنها 18 ماه به دنبال خرید سانچو بودند و سولسشر نتوانست در این فصل از او در تمام بازی‌ها استفاده کند زیرا این بازیکن کاملاً به درد بازی ضد حمله می‌خورد ولی در این تیم همه چیز تغییر کرده بود.

کارشناس اسکای اظهار داشت: طرفداران عاشق رونالدو هستند. او پادشاه یونایتد است و این مسائل باعث شد تا مشکلات افزایش یابد. مردم می‌گویند رونالدو کارش را انجام داد و گل زد ولی این تنها وظیفه او نیست. منچستریونایتد بیشتر به یک تیم نیاز دارد تا بتواند جام‌ها را بدست آورد نه کسی 20 گل در یک فصل برای آنها به ثمر رساند. رونالدو اسطوره باشگاه‌ است ولی یونایتد به تیم نیاز دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید