کدخبر: 50124 تاریخ انتشار

افشاگری ملی پوشان علیه فدراسیون فوتبال

یکی از بازیکنان تیم ملی نسبت به حرف هایی که طی روزهای گذشته درباره اعتراض مشترک ملی پوشان زده شده، واکنش نشان داده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مسئولان فدراسیون فوتبال در اظهارنظرهای غیر رسمی خود مدعی هستند حرف هایی که ملی پوشان درباره بشور و بپوش شدن پیراهن های تیم ملی می زنند، از واقعیت دور است و آنها به واسطه دلخوری از نگرفتن پاداش، بحث لباس را پیش کشیده اند اما یکی از بازیکنان تیم ملی این ادعا را رد کرد.

در پی انتشار گزارش «ملی پوشان از پاداش شاکی بودند، به لباس گیر دادند؟ / بدهی 720 میلیونی فدراسیون به بازیکنان تیم ملی» یکی از بازیکنان تیم ملی به دوستان رسانه ای گفته ملی پوشان هم از نگرفتن پاداش شاکی بودند و هم از این که می دانستند آل اشپورت برای تیم ملی بزرگسالان لباس فرستاده اما این لباس ها به صورت کامل به دست بازیکنان تیم ملی نرسیده است.

گویا در آخرین روزهای همکاری فدراسیون قبلی با برند آدیداس، این تولید کننده که از عواقب تحریم های امریکا علیه کشورمان می ترسید به فدراسیون فوتبال اعلام می کند دیگر حاضر و قادر نیست حتی به ایران لباس بفروشد. آن زمان به اصرار کارلوس کی روش، تیم ملی از آدیداس لباس می خرید و می پوشید. فدراسیون که حوصله سرشاخ شدن با کارلوس کی روش را نداشت، در جواب آدیداس اعلام می کند شما به ما تعهد دارید و در قبال پولی که دریافت کرده اید، باید لباس ها را بفرستید که در نهایت آدیداس حتی چند درصد بیشتر از تعهداتش به ایران لباس می دهد اما از فدراسیون می خواهد هر چه زودتر با یک برند دیگر قرارداد ببندد و همکاری با آدیداس را تمام کند.

آن زمان، لباس های آدیداس و تمامی البسه و پوشاکی که این تولید کننده به ایران فرستاده بود در انبار فدراسیون فوتبال می ماند و چون دیگر قرار نبوده بازیکنان تیم ملی آدیداس بپوشند، فدراسیون از دادن لباس ها به بازیکنان تیم ملی خودداری می کند و قرار می شود لباس ها به عنوان اموال فدراسیون در انبار حفظ شود.

اعتراض بازیکن تیم ملی: فدراسیون را با چند دست آدیداس اورجینال تحویل گرفتید؟

حالا گویا از داخل فدراسیون فوتبال به گوش بازیکنان تیم ملی رسیده، آن لباس ها در دوره جدید بذل و بخشش شده و موجودی انبار در حد 10 درصد از اجناسی است که آدیداس به فدراسیون فوتبال ایران داده بود. یکی از بازیکنان تیم ملی با تایید این خبر، به دوستان رسانه ای خود گفته: 

 می گویند تمام آل اشپورت ها را به ما داده اند؟ اصلا چنین چیزی نیست. از تک تک بازیکنان تیم ملی بپرسید به شما می گویند چنددست لباس گرفته اند. اصلا بر فرض که باشد، آدیداس ها کجاست؟ آنها را که دیگر به ما ندادند. یکی از کسانی که از دوره فدراسیون قبلی از موجودی انبار فدراسیون آگاه بود، می گوید از موجودی آن انبار که شامل کفش و کیف و لباس (پیراهن، شورت، جوراب، لباس هتل، اوور، گرمکن، تی شرت و ...) می شد و تمام شان هم اورجینال بود، در حدود ده درصد باقی مانده است. اگر فکر می کنید من دروغ می گویم بروید از مدیران فدراسیون قبلی آمار بگیرید. از آنها بپرسید آدیداس چقدر لباس داده بود و حالا آقایان بگویند چقدر لباس در انبار مانده؟ این قشنگ نیست که ما را پولکی جلوه بدهند. ملی پوشان و کادر فنی تیم ملی در این مدت با تمام توان برای سربلندی ایران جنگیدند و این که امکانات می خواهیم و می گوییم فدراسیون باید به وعده ای که داده عمل کند، زیاده خواهی نیست. اگر قرار باشد این فضاسازی را علیه ما انجام بدهند، ما هم می پرسیم آدیداس ها کجاست؟ جواب بدهند فدراسیون را با چند دست آدیداس اورجینال تحویل گرفتند و الان چند دست لباس در انبار مانده است؟

اگر ناراحت نمی شوید شفاف سازی کنید

پیشنهاد بدی هم نیست. رسانه طرفداری بدون آن که قصد اتهام زدن به فدراسیون قبلی یا فدراسیون فعلی را داشته باشد، تقاضا می کند برای شفاف سازی اعلام شود فدراسیون فعلی انبار فدراسیون فوتبال را با چند دست لباس اورجینال آدیداس تحویل گرفت و الان چه میزان لباس آدیداس در انبار دارد؟ 

درباره آل اشپورت هم اطلاعات جدیدی به دست رسانه طرفداری رسیده که قطعا طی روزهای آینده منتشر خواهد شد. سخنگوی فدراسیون فوتبال در مناظره با سردبیر رسانه طرفداری ادعا کرد آل اشپورت وقتی دید تیم ملی در حال حذف شدن است پیشنهاد فسخ داد و وقتی دید تیم ملی عالی نتیجه گرفته به پای میز مذاکره برگشت اما پیگیری های خبرنگار طرفداری مشخص کرد فدراسیون با وعده های عجیب، شرکت طرف قراردادش را به پای میز مذاکره برگردانده است. 

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین