کدخبر: 50110 تاریخ انتشار

جدیدترین اظهارات مدیرعامل تازه وارد تراکتور

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت حضور هواداران در بازی‌های خانگی مهم ترین دغدغه من است.

جدیدترین اظهارات مدیرعامل تازه وارد تراکتور
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، میرمعصوم سهرابی در گفتگو با رسانه رسمی تراکتورسازی اظهار داشت: بنده فوتبالم را از تراکتورسازی شروع کرده و در رده‌های مختلف این باشگاه حضور داشتم. همچنین دو دوره به عنوان دستیار و در مقطعی نیز به عنوان مدیرعامل تراکتور کار کرده‌ام؛ از این رو برای حضور مجدد در این تیم و خوشحال کردن هواداران علاقه‌مند بودم که درخواست هیأت مدیره را با آغوش باز پذیرفتم.

سهرابی در خصوص جدایی‌اش از تراکتور در پایان لیگ نوزدهم، گفت: باتوجه به اینکه کارمند شهرداری تبریز هستم، با اتمام فصل و پایان یافتن مأموریتم که توأم با قهرمانی بود، از تراکتور جدا شدم. جا دارد از آقای زنوزی و هیأت مدیره به‌خاطر اعتماد مجدد، تشکر کنم. می‌توانیم با حمایت مالک، اعضای هیأت مدیره، هواداران و با بهره‌گیری از امکانات سخت افزاری موفق شویم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص تدابیر باشگاه برای بازگشت هواداران به استادیوم، توضیح داد: بازگشت هواداران به استادیوم، یکی از دغدغه‌های بنده است. پیش از این مکاتباتی در این زمینه انجام شده و امروز هم نامه‌نگاری با اداره‌کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون فوتبال را در دستور کار قرار دادم تا با رفع نواقصات ورزشگاه یادگار امام(ره)، بستر حضور هواداران در بازی‌های خانگی فراهم شود. معتقدم فوتبال با هواداران زنده بوده و پرشورها یار دوازدهم ما هستند.

وی در رابطه با کادرفنی کنونی تراکتور، اظهار داشت: آزوانیمیر سولدو یکی از بازیکنان بزرگ بود که سابقه حضور در دو جام جهانی را دارد. او مراحل مربیگری را نیز پله به پله طی کرده و با کادر قوی که در اختیار دارد، موفقیت تراکتور دور از دسترس نیست و انتظارات هواداران برآورده می‌شود.

سهرابی گفت: دومین جام قهرمانی تراکتور را در آن مقطعی که در باشگاه حضور داشتم، بدست آوردیم. امیدوارم با حمایت مالک، هیأت مدیره و هواداران و همچنین با بهره‌گیری از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، تراکتور را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی در رابطه با تقویت تراکتور، بیان کرد: کادرفنی باید لیست بازیکنان آزاد مورد نظر را به باشگاه اعلام کند تا نسبت به ترمیم نقاط ضعف اقدام کنیم.

مدیرعامل تراکتور در پایان گفت:هواداران تراکتور همواره حامی تیم محبوبشان هستند و به عنوان پرشورترین هواداران فوتبال در ایران و آسیا شناخته می‌شوند. صبور بودن و حمایت از تیم، خواسته من از هواداران است.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین