کدخبر: 50061 تاریخ انتشار

شرایط اسفناک قایدی در امارات!

ستاره فصل گذشته استقلال روزهای خوبی را در امارات سپری نمی کند.

شرایط اسفناک قایدی در امارات!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، قطعا گل زیبای مهدی قایدی در بازی دیشب الاهلی و النصر را دیده‌اید و بازیکن تکنیکی الاهلی که از دقیقه 59 وارد میدان شده بود، تنها 4 دقیقه نیاز داشت تا نشان دهد که نیمکت‌نشینی‌اش، تصمیم درستی نبوده است.

این موضوعی است که موسی عباس کارشناس شبکه  ADSports هم به آن اشاره کرده و در تحلیلش از بازی دیشب – که بازتاب نسبتا زیادی در بین طرفداران الاهلی داشته – این سوال را از مهدی علی پرسیده که چرا به بازیکن ایرانی‌اش از ابتدا بازی نداده و او را به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان کرده است.

این سوالی است که اکثر طرفداران شباب الاهلی هم از سرمربی تیمشان پرسیده‌اند. از دید منتقدان مهدی علی، سرمربی قایدی و نوراللهی آنقدر شجاع نیست که اشتباهاتش را قبول کند و با توجه به اینکه به لحاظ تاکتیکی، چیزی به شباب الاهلی اضافه نکرده، شاید بهتر باشد که به همکاری‌اش با این تیم خاتمه دهد.

این وسط، تنها یک کاربر توئیتری از تصمیم مهدی علی در قبال مهدی قایدی دفاع کرده و نوشته قایدی وقتی به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان می‌شود، عملکرد بهتری دارد و تصمیم سرمربی الاهلی درباره بازیکن ایرانی‌اش، درست بوده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید