کدخبر: 49909 تاریخ انتشار

حیرت یک استقلالی از رفتارهای رشید مظاهری!

پیشکسوت استقلال از رفتار رشید مظاهری انتقاد کرد.

حیرت یک استقلالی از رفتارهای رشید مظاهری!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ منصور رشیدی دروازه بان سابق استقلال می به انتقاد از رفتار رشید مظاهری پرداخت.

 گفتگوی منصور رشیدی را می خوانید:

شنیده اید که شاید مظاهری در نیم فصل از استقلال جدا شود و به پرسپولیس برود؟

 من اصلا نمی‌دانم این دروازه‌بان دنبال چیست! اصلا به فکر آینده اش هست یا نیست؟ چرا اینقدر از این شاخه به آن شاخه می پرد؟

منظورتان را واضح تر بیان می کنید؟​

 او قبل از پیوستن به استقلال با تراکتور آن مشکلات را به وجود آورد و در استقلال با مدیرعامل به مشکل برخورد. مدتی نبود، دوباره برگشت و قبل از بازی با الهلال قهر کرد. قراردادش با استقلال را فسخ کرد و بعد دوباره برگشت و عذر خواهی کرد. کلاً حرفم با این جوان یک چیز است؛ چرا راحت و آسان حرفت را بیان نمی‌کنی؟ آیا پول بیشتر می خواهی؟ بازی بیشتر می خواهی؟ چرا به باشگاه و یا سرمربی تیم نمی گویی؟ شاید حالا که در پرسپولیس وضعیت حامد لک کمی دچار لغزش شده مظاهری تصمیم گرفته به آنجا برود.

جابجایی یک بازیکن بین استقلال و پرسپولیس چه تبعاتی دارد؟

 قطعاً ۷۰ تا ۸۰ درصد محبوبیتش از بین می رود. تاریخ اینگونه می گوید.

زمانی عابدزاده هم این تصمیم را گرفت و البته در پرسپولیس درخشید و موفق شد. فکر می‌کنید مظاهری بتواند در پرسپولیس یک عابدزاده دوم شود؟

 چرا که نه! می تواند مثل عابدزاده رشد کند البته باید با خیلی از مشکلات کنار بیاید. مشکلاتی مثل هواداران استقلال. ولی هیچ بعید نیست از عابدزاده هم بالاتر برود.

با شناختی که از روحیات این دروازه‌بان سراغ دارید فکر می کنید در پرسپولیس دوام بیاورد؟

 خدابیامرز پرویزخان دهداری می‌گفت اول اخلاق بعد ورزش. خیلی ها از مظاهری بهتر بودند ولی به خاطر نداشتن اخلاق حرفه‌ای در فوتبال محو شدند. پیام صادقیان در تیم فوتبال امید یک اعجوبه خارق العاده بود. طوری که تمام رقبای آسیایی او را با انگشت نشان می‌دادند اما حالا کجاست؟ آقای مظاهری باید حرفه‌ای‌تر رفتار کند تا به خود و آینده فوتبالی اش بیشتر از این لطمه وارد نکند. با این دست فرمان پیش رفتن یعنی نابود کردن خودش و فوتبالش. او همین حالا هم تیم ملی را از دست داده و فقط کم مانده تا در رده باشگاهی هم کسی سراغش نرود. بهتر است چنین بازیکنی که خودش در تصمیم گیری دچار مشکل میشود با دو نفر بزرگتر و پیشکسوت مشورت کند تا او را راهنمایی کنند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین