کدخبر: 49899 تاریخ انتشار

آمار ناامید کننده جانشین قایدی در استقلال!

مهاجم فرانسوی استقلال در گلزنی برای این تیم ناکام بوده است.

آمار ناامید کننده جانشین قایدی در استقلال!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، حافظیه شیراز، ورزشگاهی بود که فرهاد مجیدی تصمیم گرفت تا در هفته چهارم لیگ برتر از خرید جدید خود در خط حمله رونمایی کند و رودی ژستد را در مقابل فجرسپاسی به میدان فرستاد و امیدوار به درخشش مهاجم اهل بنین در اولین بازی با پیراهن استقلال بود.

اما شرایط ناهموار زمین برگزاری دوئل استقلال-فجرسپاسی باعث شد تا ژستد فرصت چندانی برای گلزنی پیدا نکند و این مسئله با واکنش فوری مجیدی همراه شد و او در دقیقه 61 مهاجم جدید آبی‌پوشان را از ترکیب تیمش خارج کرد تا او نیز برای گلزنی امیدوار به بازی بعدی شود.

رویارویی با نساجی بعد از تعطیلات فیفادی و فرصت هماهنگی بیشتر با همبازیان، بهترین زمان برای گلزنی مهاجم جدید استقلال بود؛ اما ژستد از چند فرصت به دست آمده برای گلزنی نتوانست حداکثر استفاده را ببرد و شوت‌های او راهی به دروازه حقیقی نداشت. خطرناک‌ترین شوت این بازیکن هم در نیمه دوم با اختلاف کم از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت تا هواداران استقلال همچنان در حسرت گلزنی مهاجم جدید خود باشند.

رودی ژستد با نظر فرهاد مجیدی در دقیقه 74 از ترکیب تیمش مقابل نساجی خارج شد تا شمار دقایق بازی‌اش برای استقلال به 135 دقیقه برسد؛ او حالا امیدوار است تا بتواند در مقابل گل‌گهر سیرجان، مزد اعتماد سرمربی خود را بدهد و با گلزنی‌اش، هواداران آبی‌پوش را شادمان کند، اتفاقی که در دو بازی مقابل فجرسپاسی و نساجی رخ نداد.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید