کدخبر: 49866 تاریخ انتشار

تقلب فرهاد و یحیی از روی دست هم!

پرسپولیس در سرچشمه برابر مس رفسنجان متوقف شد تا برای سومین هفته متوالی دستش از رسیدن به سه امتیاز دیدار کوتاه بماند.

تقلب فرهاد و یحیی از روی دست هم!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، در ورزشگاه آزادی هم استقلال توانی برای پیروزی مقابل نساجی نداشت و بعد از تساوی برابر فجرسپاسی این بار برابر نساجی متوقف شد. وجه اشتراک هر دو تیم در این هفته تساوی بود، ولی همچنان موضوع مشترک دیگری هم بین دو تیم وجود دارد که آنهم مربوط به بهانه جویی‌های مربیان استقلال و پرسپولیس است.

یحیی گل محمدی و فرهاد مجیدی در شرایطی با تساوی تیم هایشان در هفته پنجم برخوردند کردند که همه را مقصر دانستند به غیر از خودشان. گل محمدی که به مسئولان سازمان لیگ تاخت و از این گفت که مقصر این ناکامی مسئولان سازمان لیگ هستند که یکی دو روز بازی پرسپولیس را عقب نینداختند. او اشاره‌ای هم به این مورد نکرد که اگر مقصر برای این بازی سازمان لیگ است چرا پرسپولیس در دو هفته قبل از آن هم نتیجه نگرفته است؟ فرهاد مجیدی هم این بار به داور مسابقه حمله کرد و در شرایطی که بسیاری از کارشناسان تصمیم فغانی را روی صحنه مشکوک به پنالتی صحیح می‌دانستند، از این گفت که بازی را نبردند، چون داور برایشان پنالتی نگرفت.

واقعیت امر، اما چیز دیگری است؛ هم فرهاد مجیدی و هم یحیی گل محمدی فرصت مناسبی داشتند که تیمشان را در تعطیلی لیگ برتر سروسامان بهتری داده و به فکر کسب سه امتیا باشند. این دو با توجه به تمرکز رسانه‌ای که متوجه استقلال و پرسپولیس است هر بار بعد از کسب نتیجه‌ای که چندان مورد علاقه هواداران نیست به بهانه‌ای خارجی متوسل شده و نقش خودشان برای از دست دادن امتیاز و ناکامی را در حد صفر می‌دانند. عجیب آنکه در دنیای حرفه‌ای از این قبیل بهانه جویی‌ها کمتر تراشیده شده و همواره مربیان ضمن پذیرش نقش خودشان در نتیجه نگرفتن، از بازگشت پرقدرت در هفته‌های پیش رو حرف می‌زنند. در ایران، اما برای سرمربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس همه مقصر هستند به غیر از نفر اول نیمکت!

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین