کدخبر: 49860 تاریخ انتشار

طارمی اشک یک مادر را درآورد!+عکس

فداکاری مهاجم ایرانی پورتو اشک مادر همبازی او را درآورد.

طارمی اشک یک مادر را درآورد!+عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ دیشب پورتو نمایش درخشانی مقال فیرنسه داشته و با پنج گل این تیم را شکست داد. در دقیقه 72 این دیدار  فرانسیسکو کونسیسائو گل پنجم پورتو را در بازی مقابل فیرنسه به ثمر رساند. وینگر جوان و پرتغالی پورتو پنالتی اعلام شده روی مهدی طارمی را تبدیل به گل کرده و بالاخره نام خود را در بین فهرست گلزنان این مسابقه ثبت کرد.

اما جالب اینجاست فرانسیسکو کونسیسائو بلافاصله بعد از گلزنی به سمت پدر خود سرجیو، سرمربی پورتو رفته و بابت دادن شانس بازی و درخشش در ترکیب این تیم از او تشکر کرد. جالب اینجاست سرجیو بعد از این دیدار مدعی شد فرزندش فرانسیسکو کونسیسائو باید از مهدی طارمی تشکر می کرده، زیرا نواختن این پنالتی حق مهاجم ایرانی پورتو بوده و او این شانس را به بازیکن جوان تیم واگذار کرده است. جالب اینجاست خود طارمی در این دیدار موفق به گلزنی نشد، اما باز هم شانس زدن پنالتی را به فرانسیسکو کونسیسائو واگذار کرد.

در ادامه تصویر مادر فرانسیسکو کونسیسائو نیز روی سکوهای استادیوم نشان داده شد که او نیز بابت گلزنی فرزندش به شدت احساساتی شده و اشک ریخت تا فضای دراماتیک این دیدار با به تصویر کشیدن شدن این صحنه تکمیل شود.

01666597

 

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین