کدخبر: 49663 تاریخ انتشار

ناراحتی ژستد از گل نزدن برای استقلال

مهاجم استقلال گفت: بازی تیم ما برابر نساجی برای من بازی خوبی نبود چون وظیفه مهاجم گلزنی است و من در این امر ناموفق بودم.

ناراحتی ژستد از گل نزدن برای استقلال
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر، 2 تیم استقلال و نساجی مازندران به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید. این بازی در حالی برگزار شد که پس از گذشت ۲۲ ماه از ممنوعیت حضور هواداران در ورزشگاه آزادی، تماشاگران در این بازی به استادیوم آمدند.

یکی از نکات این بازی، حضور دوم رودی ژستد در میدان برای استقلال بود. او پس از بازی مقابل تیم فجر سپاسی، برای اولین بار پا به استادیوم آزادی گذاشت و 74 دقیقه برای آبی‌پوشان به میدان رفت و پس از آن جای خود را به ارسلان مطهری داد.

رودی ژستد بازیکن فرانسوی تیم استقلال درباره تساوی بدون گل آبی‌ پوشان مقابل نساجی در هفته پنجم رقابت‌ های لیگ برتر گفت: به نظر من بازی بسیار سختی بود و شرایط سختی را در این بازی سپری کردیم. فکر می‌کنم ما باید این مسابقه را با پیروزی پشت سر می‌گذاشتیم. شانس‌هایی برای گلزنی در تقابل خود با تیم نساجی داشتیم که نتوانستیم از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم. من به خاطر این مساله و از موقعیت‌هایی که نتوانستیم استفاده کنیم ناراحت هستم.

ژستد در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد خود در بازی برابر نساجی رضایت دارید؟ گفت: بازی تیم ما برابر نساجی برای من بازی خوبی نبود چون وظیفه مهاجم گلزنی است و من در این امر ناموفق بودم.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید
  • اعلام گمرک به دادستانی از این حکایت دارد که شش کانتینر حاوی دستگاه‌های پیشرفته و سایر تجهیزات پزشکی خریداری شده از…