کدخبر: 49388 تاریخ انتشار

آخرین وضعیت کارگزار پرسپولیس

پرسپولیس در تلاشند تا با بالاترین مبلغ با کارگزار فصل آینده خود توافق کنند.

آخرین وضعیت کارگزار پرسپولیس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛پس از اینکه مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس لغو شد، مدیران باشگاه به سمت ترک تشریفات مزایده رفتند تا به صورت مذاکره کارگزار خود را انتخاب کنند. در همین رابطه صحبت‌های ضد و نقیضی درباره کارگزار بعدی سرخپوشان به گوش می‌رسد.

 با وجود این که حدود دو هفته از ملغی شدن مزایده و داستان ترک تشریفات گذاشته است اما همچنان خبری از کارگزار پرسپولیس نیست و این باشگاه بدون کارگزار و بدون درآمدزایی خاصی اموراتش را می‌گذراند.

 در همین خصوص پیگیری‌های ما نشان می‌دهد که مدیران باشگاه پرسپولیس همزمان با دو شرکت در حال مذاکره هستند تا یکی از آنها را به عنوان کارگزار انتخاب کنند. جلساتی در چند روز گذشته و حتی شب گذشته و امروز برگزار شد تا از بین دو شرکت نهایی، یکی به عنوان کارگزار فصل آتی سرخ‌ها معرفی شود.

 مهمترین مسئله برای مدیران باشگاه پرسپولیس مبلغ توافق است که این این مورد می‌تواند کارگزار آینده را انتخاب کند. مدیران پرسپولیس در تلاشند تا با بالاترین مبلغ با کارگزار فصل آینده خود توافق کنند.

 این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس تا به امروز نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد و به خاطر همین در تلاش است که حداقل یک کارگزار با مبلغ نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان جذب کند تا بتواند هم بدهی‌ها را بدهد هم امورات باشگاه را بگذراند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین