کدخبر: 49343 تاریخ انتشار

اردنی‌ها دست از ادعای کثیف برنمی‌دارند!

فدراسیون فوتبال اردن در خصوص حاشیه های اخیر بیانیه ای را منتشر کرده است.

اردنی‌ها دست از ادعای کثیف برنمی‌دارند!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، رییس فدراسیون فوتبال اردن در روزهای گذشته در اقدامی عجیب، با ارسال نامه‌ای به AFC خواستار تایید صلاحیت یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان ایران، برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا شد.

با گذشت سه روز از این اقدام، فدراسیون فوتبال اردن بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: در راستای اخبار منتشر شده در رسانه‌ها و ارائه اطلاعات نادرست درباره درخواست فدراسیون برای تحقیق عادلانه و روشن از سوی کنفدراسیون آسیا، برای تایید جنسیت یکی از بازیکنان تیم ایران پس از دیدار این تیم مقابل اردن در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا، فدراسیون به حقوق خود پایبند است و می‌خواهد نکاتی را به شرح زیر روشن کند:

فدراسیون فوتبال اردن هنوز پاسخی رسمی از AFC درباره نتیجه این تحقیق دریافت نکرده است. برای حفاظت از حریم خصوصی و پرهیز از افترا، بدون ارتباط به اینکه چه خبری در برخی رسانه‌ها منتشر می‌شود، فدراسیون به حریم شخصی همه احترام می‌گذارد و این به نام و جایگاه یک بازیکن خاص مرتبط نیست.

رویه طی شده از سوی فدراسیون، در راستای تضمین حقوق تیم ملی در مسابقات و در چارچوب آیین‌نامه رقابت‌های مختلف است.

فدراسیون فوتبال اردن به رسانه‌های محلی، عربی و بین‌المللی افتخار می‌کند، اما امیدوار است که اصل درستی در گزارش اخبار برای پرهیز از انتشار اطلاعات ناقص یا گمراه‌کننده رعایت شود. اتفاقی که از تصویر درست یک رویه معمول در فوتبال، ابعاد مختلفی می‌سازد که این موضوع ممکن است به افراد، تیم‌ها یا مجموعه‌ها ضربه بزند. 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین