کدخبر: 4815 تاریخ انتشار

امروز چه کسی رئیس فدراسیون می شود؟+ میزان احتمالی آرای کاندیداها

ساعاتی دیگر رئیس جدید فدراسیون و کابینه اش انتخاب می شوند تا سکان هدایت فوتبال کشور به دست یک نفر از چهار نامزد انتخاباتی و یارانش بیفتد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، این شاید مهمترین و واقعی ترین انتخابات فدراسیون فوتبال باشد، انتخاباتی که وزارت ورزش در آن گزینه ای ندارد و بیشترین اعضای مجمع را اهالی فوتبال تشکیل می دهند.

حالا خروجی این انتخابات چه کسی خواهد بود؟ علی کریمی شاید ویژه ترین چهره این انتخابات باشد، اگرچه حضور او در این انتخابات سر و صدای زیادی به پا کرد ولی به دلیل فعالیت نکردن در دوران انتخابات به نظر نمی رسد آرای او حتی به اندازه انگشتان دو دست هم برسد.

مصطفی آجرلو هم کسی بود که تلاش زیادی کرد انتخابات را دو قطبی کند و خودش را در یک قطب قرار دهد ولی به نظر نمی رسد او هم بیش از ۲۰ رای بتواند کسب کند.

کیومرث هاشمی و عزیزی خادم دو رقیب جدی این انتخابات هستند، شاید در روزهای گذشته این تصور وجود داشت که انتخابات با حضور این دو نفر به دور دوم بکشد ولی با تحولات دیروز احتمال پایان انتخابات در همان دور اول به نفع عزیزی خادم وجود دارد. اگر هم انتخابات به دور دوم برود، بازهم شانس شهاب الدین عزیزی خادم به نظر بیشتر می آید.

البته همه اینها بر اساس آخرین تحولات تا شب گذشته است و احتمال تغییر نتایج حتی هنگام رای گیری هم وجود دارد.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین