کدخبر: 43430 تاریخ انتشار

ایران-کره جنوبی؛ جنگ حیثیتی بر سر صدرنشینی

تیم ملی فوتبال ایران امروز چهارمین دیدار خود را در مرحله مقدماتی جام جهانی برگزار می‌کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اسکوچیچ و شاگردانش آماده بازی با تیمی می‌شوند که از دید برخی افراد، سخت‌ترین بازی سرمربی کروات تیم ملی محسوب می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که بعد از جام ملتهای آسیا در سال 2011 نتوانسته پیروز بازیهایش با ایران باشد و از طرف دیگر هیچوقت در تهران هم نتوانسته میزبانش را شکست دهد و حالا امیدوار است در روزی که خبری از حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی نیست، بتواند طلسم نبردن ایران را از بین ببرد.

مورد مشترک دو تیم: هر دو تیم علیرغم پیروزی در بازی آخرشان، نتوانستند رضایت منتقدان را جلب کنند. نمایش تیم ملی جلوی کره، از دید برخی از کارشناسان، یکی از ضعیفترین نمایش‌های تیم ملی در طول سالیان اخیر بوده و کره هم در شرایطی توانست سوریه را شکست دهد که رسانه‌های کره‌ای معتقدند تیم پائولو ایرادهای مختلفی دارد و اگر گل سون هیونگ مین در دقایق پایانی نبود، این تیم نمی‌توانست از سد سوریه بگذرد.

نتیجه آخرین بازی دو تیم: آخرین جدال ایران و کره مربوط به دیدار دوستانه‌ای است که خرداد سال 98 در سئول برگزار شد و شاگردان مارک ویلموتس مقابل شاگردان پائولو بنتو به تساوی 1-1 رسیدند.

وضعیت در جدول: ایران با 9 امتیاز صدرنشین گروه اول مقدماتی جام جهانی است و کره 7 امتیازی در رده دوم قرار دارد.

سه‌شنبه 20 مهر 1400

مرحله نهایی انتخابی جام جهانی

ایران – کره جنوبی ساعت 17

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین