کدخبر: 43230 تاریخ انتشار

چشمی باعث جدایی یک استقلالی شد

با پیوستن روزبه چشمی به استقلال،یک بازیکن از این تیم جدا می‌شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، با پیوستن روزبه چشمی به استقلال تعداد مدافعان وسط تخصصی این تیم به حد قابل قبولی می‌رسد و به همین خاطر احتمال دارد مدافع جوان ابی ها خواهان جدایی ‌شود.

سینا خادم‌پور بازیکن جوان استقلالی ها که سال ها است در این تیم حضور دارد و پرورش یافته، این روزها در تمرینات هم حضوری فعال دارد اما با توجه به حضور چشمی احتمالا شانسی برای بازی کردن نخواهد داشت.

با اضافه شدن روزبه چشمی جمع مدافعان وسط تخصصی استقلال به7 نفر می‌رسد. همین حالا محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، عارف آقاسی، سیاوش یزدانی و سینا خادم پور در تمرینات استقلال حضور دارند و عارف غلامی نیز چند ماه دیگر با طی کردن دوران نقاهت بعد از پارگی رباط صلیبی به تمرینات برمی‌گردد.

از این رو با اضافه شدن روزبه چشمی عملا شانسی برای بازی کردن به خادم‌پور جوان نمی‌رسد و طبیعی است او دنبال پیوستن به تیم دیگری باشد. خادم پور که از مدت ها قبل بحث جدایی اش مطرح بود با مخالفت فرهاد مجیدی مواجه شد اما حالا که چشمی به استقلال برگشته احتمالا سرمربی آبی ها نیز مخالفتی با جدایی خادم پور نخواهد داشت.

در این شرایط به احتمال زیاد شاهد جدایی این بازیکن جوان از جمع آبی‌پوشان و حضورش در تیمی دیگر باشیم تا او بتواند در لیگ برتر به میدان برود و در فرصتی دیگر به استقلال برگردد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین