کدخبر: 43227 تاریخ انتشار

نظر عجیب سوارز درباره رفاقت با مسی!

مهاجم تیم ملی اروگوئه درباره تقابل با لیونل مسی گفت: واضح است که ملاقات دوباره نیمار و لیونل مسی همیشه زیباست و خاص؛ اما درون زمین مسابقه، من به این باور دارم که رفاقت ها چندان ارزشی ندارد."

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان و به نقل از رسانه های ورزشی آمریکای جنوبی، لوئیز سوارز، مهاجم تیم ملی اروگوئه و گلزن پیشین تیم های لیورپول و بارسلونا که هم اکنون در اتلتیکو مادرید اسپانیا توگ می زند، پیش از دیدار بامداد فردای اروگوئه مقابل آرژانتین و تقابل با لیونل مسی، کاپیتان سرشناس آلبی سلسته که همبازی سابق سوارز در جمع آبی اناری ها نیز به شمار می رود، به خبرنگاران گفت:

"در زمین هیچ رفاقتی ارزش ندارد. واضح است که ملاقات دوباره نیمار و لیونل مسی همیشه زیباست و خاص؛ اما درون زمین مسابقه، من به این باور دارم که رفاقت ها چندان ارزشی ندارد."

لوئیز سوارز که در قهرمانی فصل گذشته‌ی شاگردان دیگو سیمئونه نقش پر رنگی ارائه کرد، در ادامه صحبت هایش در رابطه با حضور در جمع نامزدهای برترین های سال فوتبال جهان این‌چنین اظهار نظر کرد:

"به عنوان یک اروگوئه ای می‌ گویم تمام اروگوئه ای‌ ها باید افتخار کنند؛ یکی از آن‌ ها با توجه به سنی که دارد، در میان برترین ها قرار گرفته است. از نظر شخصی، معنا و مفهوم چنین چیزی، یک تمجید بزرگ است اما قرار نیست تلاشم را متوقف کنم. به جنگیدن ادامه می‌ دهم تا در اوج باشم. حضور در تیم اتلتیکو مادرید، این فرصت را به من داد تا در میان برترین های دنیای فوتبال قرار بگیرم و همچنان این مسأله را نشان دهم."

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین