کدخبر: 42996 تاریخ انتشار

یحیی به دنبال جاسوس پرسپولیس!

در روزی که گل محمدی تلاش زیادی برای ایزوله کردن اخبار داشت اما خبرهای بازی تیمش مقابل سپاهان به شکل لحظه به لحظه منتشر می شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ طی دو روز اخیر از تلاش یحیی گل محمدی برای مخفی ماندن اخبار بازی پرسپولیس مقابل سپاهان خبر داده و نوشتیم او علاوه بر این که درخواست برخی کارمندان باشگاه را برای حضور در این بازی دوستانه نپذیرفت بلکه از نویدکیا هم خواست تیمش را بدون همراه راهی ورزشگاه کند که این اتفاق هم رخ داد.

اما به رغم تمام این تلاش ها خبرهای بازی پرسپولیس و سپاهان به شکل آنلاین در فضای مجازی در اختیار گروهی خاص قرار می گرفت تا مشخص شود کسی که اخبار را به بیرون می دهد، نه خبرنگار و عکاس است و نه کارمند باشگاه بلکه کسی است که نزدیک یحیی گل محمدی می نشیند!

به هر حال این یک واقعیت است که اخبار مربوط به سیستم بازی پرسپولیس و ترکیب این تیم در حالی در برخی پیج ها و کانال‌های فضای مجازی دست به دست می‌چرخید که ترکیب لو رفته کوچکترین مشکل کادرفنی پرسپولیس بود چرا که دقایق حساس و شکل گلزنی پرسپولیسی ها نیز منتشر می شد! آن هم در حالی که بخش رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس، طبق نظر گل محمدی از پوشش اخبار بازی صرف‌نظر کرد تا تنها به پرداخت کلیات دیدار‌ها بپردازد و نشان دهد قصد ندارد اخبار فنی و داخلی پرسپولیس به بیرون درز پیدا کند.

همه این مسائل نشان می دهد اگر تا دیروز کمی شبهه وجود داشت که این اخبار از طریق یک عکاس و خبرنگار به بیرون درز پیدا می کند، حالا مشخص است در روز غیبت تمام عکاسان و خبرنگاران، مشکل از خودی هاست و جاسوس تیم در چند متری یحیی گل محمدی نشسته است.

منبع: طرفداری

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین