کدخبر: 38638 تاریخ انتشار

افشاگری از شاهکار بزرگترین گاف مدیریتی در استقلال!

باشگاه استقلال درحالی اعلام می کرد که پول ترانسفر مهدی قایدی را دریافت نکرده که واقعیت این نیست.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ استقلال پول انتقال مهدی قائدی را از 10 روز قبل در اختیار داشته است و مشخص نیست این پول چرا روز قبل از بازی با الهلال به حساب  بازیکنان واریز شده است، آن هم نه تمام بازیکنان.

به گزارش طرفداری، برای استقلال بازی مهمتر از بازی با الهلال وجود نداشت، چرا؟ چون این تیم می توانست با شکست حریف خود درآمد قابل توجهی کسب کند و البته یک پله به موفقیت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نزدیک تر شود.

اما از تهران بازیکنان استقلال به شدت از عدم دریافت مطالبات شان ناراحت بودند و حتی سه نفر از آنها با تیم به امارات نرفتند و از بین آنها رشید مظاهری اقدام به فسخ قرارداد کرد.

در ابتدا اینطور به نظر می رسید که مشکلات مالی باعث عدم پرداخت پول به بازیکنان استقلال شده است اما حالا پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد که باشگاه استقلال در تاریخ 14 شهریور ماه نامه ای به باشگاه شباب الاهلی زده و تایید کرده است که مبلغ 1.8 میلیون دلار بابت انتفال مهدی قائدی دریافت کرده است.

بخشی از این پول قرار است صرف مطالبات استراماچونی شود اما بخشی دیگر که قرار بود در اختیار بازیکنان قرار بگیرد، شب بازی با الهلال به حساب آنها واریز شد و بازیکنان یک هفته در امارات با اعصاب خراب تمرین کردند.

عجیب تر اینکه تمام بازیکنان استقلال پول نگرفته اند و بازیکنان تازه وارد این تیم وقتی پیگیر واریزی های خود شدند، به آنها اعلام شده است حداقل باید دو هفته دیگر صبر کنند.

شاید مدیران استقلال ادعا کنند این پول باید وارد خزانه دولت می شد و بعد به حساب بازیکنان واریز می شد اما حتی اگر باشگاه این کار را هم کرده باشد، ورود پول به خزانه و خروج آن اینقدر زمان نمی برد.

از مدت ها پیش این شائبه به وجود آمده است که مدیران استقلال توان مدیریت یک باشگاه بزرگ را ندارند و حالا این اتفاق یک بار دیگر این را نشان می دهد و حتی شاید با دیدن این نامه عده ای فکر کنند آنها دوست نداشتند استقلال نتیجه بگیرد.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین