کدخبر: 29237 تاریخ انتشار

ادعای عجیب سرمربی پرسپولیس بعد از باخت در دربی

سرمربی پرسپولیس بعد از شکست در دربی 96 گفت:در لیگ برتر هم شانس اول قهرمانی هستیم با توجه به سه بازی که در پیش داریم باید تمرکزمان به این سه بازی باشد و امتیاز کامل بگیریم تا قهرمان شویم.

بیشتر بخوانید:

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از بازی با استقلال اظهار داشت: خیلی دوست داشتم که دوربینی از طرف فوتبال برتر و شب های فوتبالی نبود و راحت تر صحبت می‌کردیم. ورود این مجریان رنگی تحمل شأن برای ما سخت است. اگر هم صحبت نکنم خیلی ها زوم کردند که کار را برای ما مشکل کنند و از جاهای  مختلف فشار بگذارند که چرا صحبت نکردم.

وی افزود: از همه چیز خبر داریم دوست داشتیم آقای دانیال اینجا بود و کنفرانس را مدیریت میکرد ولی نیروهایی وجود دارد که این مشکلات را به وجود می آورند. بازی در مجموع متعادل بود و تیم ما و حریف محتاطانه بازی کردند. موقعیت زیادی به وجود نیامد و ضربات پنالتی هم تعیین کننده تیم صعود کننده بود و هر تیمی بهتر ضربه بزند می‌تواند برنده باشد که استقلال این کار را انجام داد. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. ما مسیر سختی داریم که چهارده ماه است تمرین میکنیم و همه تیم های اروپایی بازی هایشان تمام شده و یورو هم بازی کردند ولی ما همچنان بازی می‌کنیم که برنامه های خیلی سخت است.

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: از تمام بچه ها تشکر میکنم که انگیزه داشتند تا تیم را به این مرحله برسانند. در لیگ برتر هم شانس اول قهرمانی هستیم با توجه به سه بازی که در پیش داریم باید تمرکزمان به این سه بازی باشد و امتیاز کامل بگیریم تا قهرمان شویم.

 

ارسال نظر

پربیننده‌ترین