کدخبر: 29126 تاریخ انتشار

چرا یحیی با تلویزیون قهر است؟

سرمربی پرسپولیس ترجیح می دهد در نشست های خبری حاضر نباشد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در حالی که کنفرانس خبری پیش از دربی 96 امروز در محل سازمان لیگ برگزار شد یحیی گل محمدی در این نشست خبری شرکت نکرد تا باز هم شاهد حضور حمید مطهری دستیار او در مواجهه با خبرنگاران و سوالات پیرامون این باشگاه و دربی باشیم.

به نظر می رسد یحیی تصمیم گرفته است به جهت جلوگیری از هرگونه حاشیه پیش از این مسابقه و برای اینکه با سوالات حاشیه ای خبرنگاران روبه رو نشود به توصیه سمیعی در این نشست خبری شرکت نکند تا تیمش به جهت مسائل به وجود آمده در برنامه شب های فوتبالی و فوتبال برتر وارد حاشیه جدیدی نشود.

یحیی گل محمدی پس از بازی مقابل آلومینوم اراک و در اعتراض به پخش نشدن نیمه اول بازی پرسپولیس از شبکه سوم سیما و دلگیری که از برنامه فوتبال برتر به جهت صحبتهای میثاقی درباره یک سری مسایل باشگاه پرسپولیس، اعلام کرد تا میکروفون های تلویزیونی دو برنامه شبهای فوتبالی و فوتبال برتر در این نشست خبری باشد حاضر به صحبت نخواهد شد.

این رفتار یحیی گل محمدی با واکنش مجریان برنامه شب های فوتبالی و محمد حسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر مواجه شد و انتقادات تندی علیه سرمربی قرمزها صورت گرفت که این موضوع در ادامه واکنش هواداران این باشگاه را در شبکه های اجتماعی به همراه داشت و مجریان دو برنامه حملات گسترده مجازی شده است.

برنامه فوتبال برتر سعی کرد با باز کردن پای فدراسیون فوتبال به این ماجرا و ارتباط تلفنی با حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال تقابل با یحیی گل محمدی را وارد فاز جدیدی کند که صحبت های طعنه آمیز میثاقی خطاب به یحیی گل محمدی هم این پروسه را به خوبی نشان داد.

هر چند شنیده شده شورای نظارت بر برنامه های صدا و سیما به حاشیه های به وجود آمده ورود کرده و قصد دارد بر صحبت ها و اظهارنظرهای برخی مجریان نظارت بیشتری داشته باشد اما یحیی گل محمدی تصمیم گرفت تا در کنفرانس خبری پیش از دربی شرکت نکند تا حاشیه دیگری برای تیمش به وجود نیاید. البته از پرسپولیس فقط حمید مطهری به کنفرانس رفت اما از استقلال نه فرهاد مجیدی و نه حتی یک عضو کادرفنی به کنفرانس مطبوعاتی نرفتند تا وضعیت عجیب و غریبی را شاهد باشیم.

 

ارسال نظر

پربیننده‌ترین