کدخبر: 28824 تاریخ انتشار

خطر بزرگ بیخ گوش ستاره پرسپولیس

عیسی آل کثیر مدت هاست با مدیر برنامه های خود به مشکل خورده و این موضوع به دردسر تازه ای برای پرسپولیسی ها تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ روزی که عیسی آل کثیر با باشگاه پرسپولیس قرارداد بست، در تصاویری که از او منتشر شد، کنار او فردی به نام ولی خرسندی هم حضور داشت. فوتبالدوستان به خوبی ولی خرسندی را می شناسند، او که زمانی هم فوتبالیست بوده، حالا چند سالی است کارهای ایجنتی انجام می دهد و او هم مثل هومن صمیمی، غلامرضا گنجی و حمیدرضا مشهدی عضو شرکت آرکا ایرانیان است.

اما ماجرای مشکل او با عیسی آل کثیر چیست؟ روزی که آل کثیر با پرسپولیس قرارداد بست، از ولی خرسندی درخواست کرد بخشی از مطالبات خود را از مسئولان باشگاه پرسپولیس بگیرد ولی در آن زمان شرایط مالی پرسپولیس خوب نبوده و سرخ ها موفق نشدند پولی به این بازیکن پرداخت کنند.

مدتی بعد هم پرسپولیس درگیر بازی های آسیایی شد و داستان محرومیت عیسی آل کثیر به وجود آمد و پرداخت مطالبات عیسی آل کثیر برای پرسپولیس اولویت محسوب نمی شد.

شنیدیم همین موضوع استارت اختلاف های عیسی آل کثیر و ولی خرسندی بود چرا که مهاجم سرخ ها تصور می کرد مدیر برنامه های او موفق نشده مطالباتی که می خواسته را از پرسپولیس بگیرد. عیسی آل کثیر هم در همین راستا حق ترانسفرش به پرسپولیس را به ولی خرسندی پرداخت نکرد.

شنیده می شود ولی خرسندی علیه عیسی آل کثیر طرح شکایت کرده و حتی حکم هم گرفته است، حکمی که در صورت اجرا شدن باعث می شود سازمان لیگ حق بازی را از مهاجم پرسپولیس بگیرد. قانون هم در این زمینه حق را به مدیر برنامه عیسی آل کثیر می دهد؛ طبق قانون به ازای هر ترانسفر، بازیکن باید 7 درصد مبلغ را به ایجنت رسمی خود پرداخت کند و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، ایجنت می تواند از بازیکن شکایت کرده و جلوی بازی کردن او را تا زمانی که رضایت بدهد، بگیرد.

موضوعی که پیش از این هم برای حامد لک و علیرضا بیرانوند رخ داده بود و آن ها به دلیل شکایت های مدیر برنامه هایشان در مقطعی نمی توانستند تیم شان را همراهی کنند.

شنیده ها حاکی از آن است حضور ولی خرسندی در شرکت آرکا ایرانیان که مدیرعامل آن یعنی حمیدرضا مشهدی، به نوعی مدیر برنامه یحیی گل محمدی محسوب می شود باعث شد ولی خرسندی از اجرای حکم عیسی آل کثیر صرف نظر کند چرا که این موضوع ضرر زیادی به پرسپولیس وارد می کرد و می توانست شرایط را در این شرکت پیچیده کند چرا که حتی ابتدای فصل هم گفته شده بود اکثر بازیکنان جدیدی که از سوی باشگاه پرسپولیس جذب شدند، از کانال این شرکت عبور کرده و مدیر برنامه های آن ها از اعضای شرکت آرکا ایرانیان هستند.

البته گفته می شود ولی خرسندی هم در این زمینه مردد است چرا که اگر شکایتش را اجرا نکند، به پولش نمی رسد و از سوی دیگر در صورتی که این کار را انجام دهد، دلخوری ها بین اعضای شرکت آرکا ایرانیان و پرسپولیسی ها شدت می گیرد.

 

ارسال نظر

پربیننده‌ترین