کدخبر: 24359 تاریخ انتشار

پاداش نجومی برای ملی پوشان فوتبال+ جزئیات

پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال مشخص شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ تیم ملی فوتبال ایران از روز ۱۳ خرداد ماه سال جاری، رقابت‌های خود را در گروه C مقدماتی جام جهانی پیگیری کرده است. از آنجا که تیم ملی در مقطع حساس تاریخی قرار گرفته و اگر در مراحل چهارگانه نتواند پیروز از میدان خارج شود کارش برای صعود به، اما و اگر خواهد کشید.

در همین راستا مسئولان فدراسیون فوتبال برای افزایش انگیزه ملی‌پوشان برای پیروز‌های تیم ملی پاداش در نظر گرفتند. تا اینجای کار تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ و بحرین پیروز شده و بازیکنان بابت این دو برد، ۳۰ میلیون تومان پاداش دریافت کردند. البته از این مبلغ، مالیات کسر خواهد شد.

بررسی‌ها حاکی از آن است که بابت برد بحرین پاداش ویژه دیگری هم در نظر گرفته شده است. این پاداش جداگانه در هفته آینده و بعد از بازی کامبوج به اعضای تیم ملی فوتبال پرداخت خواهد شد. تیم ملی در صورت پیروزی مقابل کامبوج و عراق هم پاداش دریافت خواهد کرد. با یک حساب سر انگشتی تیم ایران حدود ۱۲۰ میلیون با کسر مالیات بابت ۴ پیروزی احتمالی بدست خواهد آورد و با حساب پاداش ویژه و البته پاداش صعود از گروه نیز مبالغی دریافت می‌کنند که به احتمال زیاد بیش از ۲۰۰ میلیون تومان می‌شود.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین