کدخبر: 24280 تاریخ انتشار

پیشکسوت استقلال: بردن بحرین جشن گرفتن ندارد!

بازیکن اسبق استقلال گفت نباید به خاطر بردن بحرین شادی می کردیم.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ علی موسوی درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: ما همواره برای صعود به جام جهانی عادت داریم کارمان را سخت کنیم. گروهی که تیم ملی در آن قرار گرفت گروهی نبود که برای ما مشکل ساز شود و به دردسرمان بیندازد اما متاسفانه برخی اتفاقات باعث شد صعود ما از همین گروه به اما و اگر بکشد. واقعا بحرین در حد و اندازه ای نیست که ما بخواهیم بعد از بردن این تیم خوشحالی کنیم و جشن بگیریم چون شان و جایگاه فوتبال ایران فراتر از این حرف ها است. بازی با تیمی مثل بحرین برای ما نباید آنقدر بزرگ و مهم باشد چون در این صورت قطعا در آینده و در تقابل با تیم های بزرگ به مشکل می خوریم و کم می آوریم. ما تا یکی دو سال پیش انتظار داشتیم پرتغال و اسپانیا را ببریم و اینکه الان به خاطر برد مقابل بحرین شادی می کنیم نشان می دهد هنوز کار خواهیم داشت.

او ادامه داد: باید سطح توقع و انتظارمان از تیم ملی را بالا ببریم چون در آسیا همه از فوتبال ایران می ترسند. ما اگر نگران بازی مقابل تیم هایی مثل بحرین باشیم پس مقابل عربستان و کره و ژاپن می خواهیم چکار کنیم؟ دیدیم که بحرین اصلا در حد و اندازه تیم ما نبود و در طول 90 دقیقه هم ما بر بازی مسلط بودیم. البته در ابتدای بازی استرس داشتیم که باید از نظر روحی و روانی روی بچه ها کار می شد اما واقعیت این است که بحرین را زیادی بزرگ کردیم. امیدوارم عراق را هم که به مراتب از بحرین قوی تر است شکست دهیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

مهاجم اسبق استقلال و تیم ملی درباره انتقاداتی که از احسان حاج صفی شده، افزود: هر بازیکنی که برای تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند باید حمایت شود. احسان حاج صفی سالها برای تیم ملی بازی کرده و زحمات زیادی کشیده و باید به او احترام گذاشته شود. شاید این بازیکن الان کمی افت کرده باشد مثل اتفاقی که برای علی دایی یا خیلی های دیگر که اتفاقا کاپیتان هم بودند افتاد اما ما نباید فقط حال را ببینیم و باید قدردان زحمات حاج صفی باشیم. الان هم سرمربی تیم ملی به حاج صفی اعتقاد دارد و از تجربه او استفاده می کند. فضایی که بر علیه حاج صفی ایجاد شده اصلا فضای خوبی نیست و جوی که پیش آمده باید زودتر از بین برود. هواداران تیم ملی نباید قدرنشناس باشند و الان در این شرایط به بچه های تیم ملی روحیه بدهند و به آنها احترام بگذارند.

منبع: برنا

ارسال نظر

پربیننده‌ترین