کدخبر: 24014 تاریخ انتشار

آقای خاص به دنبال خرید ستاره ایرانی!

سردار آزمون مدت ها است که با درخشش در سطح ملی و باشگاهی در رادار باشگاه های مطرح اروپایی قرار دارد. باشگاه رم که از فصل بعد ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی در اختیار دارد یکی از باشگاه هایی است که علاقمند به امضای قرارداد با ستاره ایرانی زنیت است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ کوریره دلو اسپورت گزارش کرده است که در صورتی که رمی ها موفق نشوند آندره‌آ بلوتی را به خدمت بگیرند، تمام تلاش خود را برای توافق با آزمون به کار خواهند بست.

کلودیو لوتیتو، رییس باشگاه تورینو، روشن کرده است که از مبلغ 30 میلیون یورو درخواستی خود برای بلوتی پایین نخواهد آمد. گفته می شود مذاکرات بین دو طرف ادامه دارد و رم پیشنهادی 20 میلیون یورویی به تورینو ارائه داده است.

کوریره دلو اسپورت گزارش کرده است که سردار آزمون پلنB مورینیو در صورت عدم موفقیت در امضای قرارداد با بلوتی است، این روزنامه آزمون را بمب‌افکن ایرانی خطاب کرده است

طبق گزارش این روزنامه ایتالیایی آزمون یکی از گزینه های جایگزین بلوتی در برنامه های ژوزه مورینیو برای بازسازی و تقویت خط حمله گرگ ها است که خرج کمتری هم روی دست رم خواهد گذاشت.

آزمون امسال 26 ساله شده و در 83 بازی برای زنیت 52 گل به ثمر رسانده است. ستاره ایرانی در فوریه سال 2019 با رقمی در حدود 12 میلیون یورو به زنیت پیوست و تا ژوئن سال 2022 با این باشگاه قرارداد دارد.

البته در سال های گذشته نیز در فصل های نقل و انتقالات شایعات مختلفی درباره آزمون مطرح شده که پیوستن او به تیم هایی مثل آرسنال، لیورپول و... از مهمترین آنها به شمار می آید، اما این انتقالات هرگز به وقوع نپیوسته اند. با این حال به نظر می رسد پس از کسب عنوان بهترین بازیکن فصل روسیه و در شرایطی که آزمون به آرامی سال‌های جوانی خود را پشت سر می گذارد، قصد دارد تا بالاخره در یک لیگ بزرگتر اروپایی حاضر شود تا نام خود را بیش از گذشته در جهان فوتبال بر سر زبان ها بیندازد.

کوریره دلو اسپورت در مطلبی مجزا با مسی ایرانی خواندن آزمون مروری بر دوران حرفه ای فوتبال او داشته و اشاره کرده که هر ساله تیم های بسیاری آزمون را می خواهند، اما هیچ تیمی موفق به توافق با او نمی شود

اگر پیشنهاد تیمی مثل رم با سرمربی مانند مورینیو عملی شود، بعید است که این پیشنهاد قابل صرف‌نظر کردن باشد.

دو فصل پیش نیز  شایعاتی جدی درباره حضور آزمون در تیم لاتزیو در روزنامه های ایتالیایی مطرح شد، اما این شایعات رنگ حقیقت به خود نگرفتند.

باید دید که آنچه که امروز در روزنامه کوریره دلو اسپورت مطرح شده است، تا چه حد نزد سران باشگاه و مدیران نقل و انتقالات رم جدی است.

 

ارسال نظر

پربیننده‌ترین