کدخبر: 23772 تاریخ انتشار

تهدیدهای مجیدی اثر می کند؟

سرمربی استقلال از روند نقل و انتقالات این باشگاه راضی نیست.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ فرهاد مجیدی دو روز مانده به دربی وعده‌های مهمی به هواداران تیمش داده بود. اینکه شخصا با چند بازیکن برای فصل آینده صحبت کرده و قصد دارد برای فصل بعد تیمی ببندد که هواداران استقلال از دیدن فوتبالش لذت ببرند.

طی چند وقت اخیر نام بازیکنان مختلفی به عنوان گزینه‌های فرهاد مجیدی برای فصل آینده مطرح شده است. از امین قاسمی‌نژاد که در نقل و انتقالات زمستانی تا یک قدمی استقلالی شدن پیش رفت و عبدالله حسینی و وحید محمدزاده دو مدافع ذوب آهن و حتی رضا قوچان‌نژاد که امروز هم یک رسانه عربستانی، به احتمال استقلالی شدن مهاجم زووله اشاره کرده بود.

در شرایطی که استقلال برای بازی بسیار مهم با الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیاز به تقویت دارد، مجیدی امروز باشگاه را تهدید کرده که تا زمانی که با بازیکنان فعلی استقلال، تسویه نشود، او لیست نفرات مورد نظرش را به باشگاه نخواهد داد.

با توجه به آنکه طبق ادعای مجیدی، استقلال برای تسویه با بازیکنان فعلی‌اش، نیاز به 60 میلیارد تومان دارد، مدیران این باشگاه برای گرفتن لیست نفرات مورد نظر مجیدی اصلا کار راحتی ندارند و باید دید تکلیف این تیم در نقل و انتقالات تابستانی چه خواهد شد.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین