کدخبر: 23650 تاریخ انتشار

حرف های جنجالی فکری درباره استقلال+ بخوانید

سرمربی اسبق استقلال حرف های جالبی درباره دوران حضورش در این تیم بر زبان آورد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ محمود فکری که بعد از جدایی از استقلال سرمربیگری نفت مسجدسلیمان را برعهده کرد، در گفت و گویی راجع به دوران حضورش در استقلال صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

*نمی شود کنار محمود فکری نشست و از استقلال صحبت نکرد. چند سوال کوتاه دارم. شما همیشه تلاش کردید از حواشی به دور باشید اما از بد حادثه هم حضورتان در استقلال جنجالی شد هم جدایی تان. زمان به عقب برگردد از نساجی جدا می شوید؟

خیلی سخت است پاسخ دهم. زیاد نمی خواستم وارد بحث استقلال شوم ولی ببینید به هرحال در آن برهه زمانی حس کردم استقلال با تمام مشکلاتی که داشت، شاید زمانی که ما آمدیم و تیم را گرفتیم و تیم مقداری سر و سامان گرفت، همه فراموش کردند استقلال با چه مشکلات و چالش ها و بحران هایی رو به رو بوده که ما تیم را گرفته ایم ولی با توجه به همه بحران هایی که داشت و احساس کردم می توانم به این تیم کمک کنم آمدم تیم را گرفتم و الان هم اگر این اتفاق بیفتد مجدد همین کار را انجام می دهم. چون این تیم را دوست دارم و جوانی ام را در این تیم دادم و هر کمکی از دستم بر بیاید انجام می دهم. خداراشکر آمدیم با مشکلاتی که داشتیم تیم را جمع و جور کردیم، خیلی اتفاقات زیاد بوده و همه می دانند و آنهایی که فوتبالی و منصف بودند می دانند که چه اتفاقی افتاده و نخواستند و نگذاشتند ما راهمان را ادامه بدهیم. نتایجی هم هفته های اول بدست آوردیم با توجه به مشکلاتی که بود شاید در این چند سال اخیر مثل آن نبود در حالی که مربیان دیگر با زمان بهتر و مشکلات کمتر آمده بودند و نتوانسته بودند نتایج ما را بگیرند به هرحال می شود گفت زمانی تیم را گرفتیم که بحران های مختلف داشته و زمانی تیم را تحویل دوستان جدید دادیم که همه بحران ها از بین رفته بود و مشکلات کم شده بود. در مجموع امیدواریم تیم استقلال همیشه پرچمش بالا باشد و هوادارانش خوشحال باشند.

*روزهای آخر حضورتان در استقلال جوی در فضای مجازی راه افتاد که شما جدا شوید، این درست است؟

روز آخر که نبود شاید بتوان گفت از روز اولی که آمدیم این داستان ها شروع شده بود و اوجش در بازی دوممان با فولاد بود. مربی ای که آمده و با مشکلات زیاد تیم را گرفته و بازی با فولاد را باختیم و آن داستان های خاص خودش از آنجا اوج گرفت و شروع شد. وقتی ما از تیم جدا شدیم، هر ایرادی که از من گرفتند همه آن ایراد ها و بدتر از آن در زمان بعد از من بود یا به وجود آمد اما هیچکدام از آقایانی که یا روشن تر بگوییم آن پیج هایی که از ما انتقاد می کردند و دروغ های ساختگی ای که از خودشان به وجود می آوردند و فضا را متشنج می کردند، همه آنها الان آن فضایی که بدتر از دوران ما بوده و الان هست را نادیده می گیرند و همه چیز خوب است. انشالله برای استقلال همه چیز خوب باشد.

*یک سری مسائل نیاز به شفاف سازی شما دارد. هیات مدیره استقلال ادعا می کند که به شما مشاور خارجی پیشنهاد داده است، مک درموت، عمر دانسی و ساناک. این را تایید می کنید.

هیات مدیره به نظر من خیلی بهتر بود کار خودش را انجام می داد و نیاز نیست هیات مدیره در کار سرمربی دخالت کند. همان زمانی که تیمم صدر جدول بود و می رفتند دنبال مربی های دیگر نشان داد که چقدر توانمند هستند و از تیم حمایت می کنند. دیگر حالا بماند بقیه داستان ها و یا حالا حساب کنید من با هزار مصیبت می گفتم به بازیکنانم پول بدهید یا امکانات در اختیار تیمم بگذارید ولی نمونه اش دو روز بعد از رفتن من آمدند به بازیکنان پول دادند. این ها همه مشخص بود که برنامه هایی بوده و نمی خواستند ما ادامه دهیم در این تیم. از این تیپ داستانها زیاد داریم. انشالله سر یک فرصت خوب در خدمت دوستان هستیم و صحبت می کنیم. الان بخواهیم در مورد این داستان ها صحبت کنیم شاید مشکل درست شود برای تیم و یا به یک سری از آقایانی که دلال هستند یا دنبال داستان های دیگر هستند به آنها بربخورد و باز ناراحت شوند. از خنده های ما هم خیلی ها ناراحت بودند و خنده ها ما هم برای بعضی ها زجرآور بود. انشالله ما بخندیم و دوستان از خنده های ما ناراحت شوند.

منبع: طرفداری

ارسال نظر

پربیننده‌ترین