ستاره سپاهان، بازی مهم را از دست داد

پزشک تیم فوتبال سپاهان می‌گوید هنوز به طور دقیق نمی‌توان درباره زمان بازگشت رضائیان به میادین صحبت کرد.

ستاره سپاهان، بازی مهم را از دست داد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، رامین رضاییان تا سوت پایان مصاف تدارکاتی برابر بلغارستان در زمین مسابقه حاضر بود، اما روز گذشته به یک‌باره خبری درباره مصدومیت این بازیکن منتشر شد و صالح حردانی، مدافع راست استقلال، در اردوی تیم ملی جانشین او گردید.این مصدومیت در شرایطی برای رضائیان رخ داده که تیم ملی روز بیست و یکم شهریورماه در دومین بازی تدارکاتی خود باید به مصاف آنگولا برود و البته در دیداری مهم‌ که روز 27 شهریورماه برنامه‌ریزی شده است، سپاهان در عراق باید در هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با نیروی هوایی بازی کند.گفته می‌شود مصدومیت رامین رضائیان آسیب‌دیدگی درجه یک دوقلوی پا تشخیص داده شده که به صورت طبیعی 7 تا 10 روی به ریکاوری برای بازگشت به میادین زمان نیاز دارد. البته روند درمان این مصدومیت ارتباط زیادی با فیزیوتراپی دارد و ممکن است بازه زمانی بهبودی بیشتر از چیزی باشد که تخمین زده می‌شود.رضاییان به تازگی MRI دیگری برای تشخیص دقیق میزان مصدومیت داده است.درباره آخرین شرایط مدافع ملی‌پوش سپاهان با عباس ربیعی، پزشک باشگاه اصفهانی، گفت‌وگو کردیم و او در این باره گفت: «رضائیان مشکل خفیفی در عضله دوقلو دارد، که به امید خدا تلاش می‌کنیم برطرف شود.» 

پزشک سپاهان سپس در واکنش به اینکه آیا او هم شرایط رامین رضائیان را زیر نظر دارد یا خیر، بیان کرد: «بله به صورت غیرمستقیم و با تعاملی که با دکتر شهاب و دکتر خانلری داریم، پیگیر شرایط ایشان هستیم.» 

ربیعی در واکنش به این سوال که آیا رامین رضاییان برای مداوا به اصفهان برمی‌‎گردد یا خیر، توضیح داد: «در رابطه با این موضوع قرار شده آقای قلعه‌نویی بعد از ظهر جلسه‌ای داشته باشند، شرایط را ببینند و بعد تصمیم‌گیری‌ کنند.»

ربیعی در ادامه تاکید کرد: «مطمئنا ما کاری را انجام خواهیم داد که شرایط بازیکن به طور کامل در نظر گرفته شود. به هر حال رامین یک سرمایه ملی است. سعی داریم با تعاملی که انجام می‌شود، بهترین اقدام را داشته باشیم و بهترین خدمات در اسرع وقت به او داده شود. بنابراین هیچ بحثی نیست. آقای دکتر شهاب و دکتر خانلری هم از همکاران خوب من هستند. قطعا تصمیمی که گرفته می‌شود، تصمیمی است که شرایط رامین در آن در نظر گرفته خواهد شد و بهترین کار را برای او انجام خواهیم داد.»

از دکتر عباس ربیعی پزشک سپاهان درباره احتمال غیبت رامین رضائیان در مصاف با نیروی هوایی عراق پرسیدیم که او البته پاسخ روشنی به این سوال نداشت و عنوان کرد: «از الان نمی‌توانم اظهارنظر کنم، اما تلاش مجموعه پزشکی در این راستا خواهد بود. آن بازی هم یک بازی ملی برای فوتبال ماست، اما اینکه از الان بخواهم پیش‌بینی کنم، فکر نمی‌کنم کار معقولی باشد. با این حال تمام تلاش ما در این راستا خواهد بود که رامین آماده بازی با نیروی هوایی شود. حالا در این بین تست‌های میدانی در کنار زمین به ما کمک خواهد کرد.» 

او در پایان درباره زمان اعلام نظر نهایی درباره شرایط رامین رضاییان گفت: «حالا بهتر است دو سه روزی صبر کنیم تا ببینیم شرایط چطور می‌شود. شاید نیاز به تصویربرداری تکراری باشد. به هر حال من سعی دارم صحبتی را انجام بدهم که به واقعیت نزدیک باشد. به همین دلیل به زمان نیاز داریم تا اظهارنظر قطعی کنیم.»

ت ت
کدخبر: 175426 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها