فداکاری تحسین برانگیز آل کثیر برای پرسپولیس

عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس در مورد تصمیم جالب فصل گذشته خود صحبت می‌کند.

فداکاری تحسین برانگیز آل کثیر برای پرسپولیس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، یکی از اتفاقات جالب فصل گذشته پرسپولیس، ماجرای مصدومیت عیسی آل‌کثیر بود. او در هفته چهاردهم دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه رباط صلیبی شد و در حالی که انتظار می‌رفت به سرعت زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد اما مسیر دیگری را برگزید.عیسی راهی دزفول شد و در کمال تعجب تمرینات خود را آغاز و اعلام کرد که امکان بازی دارد و نمی‌خواهد زانوی خود را جراحی کند. اما این تصمیم با مخالفت یحیی همراه شد و او اعلام کرد که عیسی باید جراحی کند.مهاجم جنوبی پرسپولیس اما با چندین ماه تأخیر عمل جراحی زانو را انجام داد و سرانجام به عنوان خرید زمستانی به پرسپولیس بازگشت و در آخرین بازی‌های فصل چهره موثر خط حمله سرخ‌پوشان شد.

او حالا در این خصوص گفته است: سر این قضیه من یک ماه و نیم کار کردم. تست‌هایی را که برای بازیکن در زمین باشد، انجام می‌دادم اما باشگاه هم به فکر سلامتی من بود و می‌گفت اگر یک بازی به میدان برویم و مینیسک زانویت پاره شود، بد می‌شود.

وی درباره تصمیم برای جلوگیری از جراحی نیز عنوان کرد: هدف من هم کمک به تیم بود چون تیم وضعیت خوبی نداشت. اصلا خودخواهی نبود و من حاضر بودم از سلامتی بگذرم و به تیم برگردم.

ت ت
کدخبر: 156774 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها