پاسخ کاپیتان پرسپولیس به استقلالی‌ها با یک افشاگری ساده!

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پاسخی جالب به برخی اظهار نظرها داد.

پاسخ کاپیتان پرسپولیس به استقلالی‌ها با یک افشاگری ساده!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس که بعد از قهرمانی این تیم در بیست و دومین دوره لیگ برتر مهمان برنامه فوتبال برتر بود، در بخشی از صحبت‌های خود با مجری فوتبال برتر نسبت به برخی اظهار نظرهای صورت گرفته درباره قهرمانی این تیم انتقاد کرد. او در این باره گفت: بهتر است احترام را محور کار خود قرار دهیم و بهانه جویی نکنیم.نگاهی به مصاحبه‌ اعضای سایر تیم‌ها در هفته پایانی لیگ و فعالیت آنها در فضای مجازی کاملا مشخص است که مخاطب امید عالیشاه بازیکنان و سرمربی استقلال است چرا که آبی‌های تهرانی یا نسبت به قهرمانی پرسپولیس سکوت کردند و یا آن را زیر سوال بردند.

در این خصوص جملات جنجالی ریکاردو ساپینتو در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور که گفته بود: "به پرسپولیس تبریک نمی‌گویم چون شایسته قهرمانی نبود!" بیش از همه مورد توجه قرار گرفت که کاپیتان پرسپولیس بار دیگر با بیان اینکه بهتر است بهانه جویی کنار گذاشته شود تاکید کرد که نباید زحمات یک مجموعه را فقط با یک جمله زیر سوال برد.

امید عالیشاه در صحبت‌های خود به نکته جالبی هم اشاره و اعلام کرد محمد دانشگر مدافع سپاهان با ارسال پیامک قهرمانی پرسپولیس را به او تبریک گفته است. این در حالی است که دانشگر که سابقه حضور در استقلال را هم دارد، در فضای مجازی به نقد قهرمانی پرسپولیس پرداخته بود تا این سوال در ذهن ایجاد شود که آیا برخی رفتارهای بازیکنان ناشی از فشار هواداران است و یا اینکه دلایل دیگری دارد!

ت ت
کدخبر: 156662 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها