گاف عجیب منتقدان ستاره فوتبال ایران

اولین پوکر مهدی طارمی، باعث بحث بین موافقان و مخالفان مهاجم ایرانی پورتو در توییتر نشده است.

گاف عجیب منتقدان ستاره فوتبال ایران
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، هر چهار گل پورتو جلوی فامالیسائو توسط مهدی طارمی به ثمر رسید. اتفاقی که باعث شد این مهاجم هم به صدر جدول گلزنان لیگ پرتغال برسد هم اینکه با عبور از هالک، تبدیل به دومین گلزن برتر تاریخ باشگاه پورتو شود.  مهدی طارمی در فصول اخیر آنقدر برای پورتو خوب بازی کرده و در دیدارهای بزرگ درخشیده که بارها مورد تمجید کارشناسان و برنامه‌های تلویزیونی مختلف قرار گرفته منتها با این وجود همواره منتقدان (بخوانید مخالفان) خود را هم داشته است.یکی از مهمترین سوژه‌های انتقاد از طارمی، توانایی او در گرفتن پنالتی است که از دید منتقدانش، او استاد فریب دادن داوران در محوطه جریمه است. ادعایی که معمولا بعد از هر مرتبه پنالتی گرفتن طارمی تکرار می‌شود. اما بعد از برد این هفته پورتو، این انتقاد به نحوی مطرح گردید که به سوژه کاربران فضای مجازی تبدیل شد.سه گل از چهار گل مهدی طارمی به فامالیسائو از روی نقطه پنالتی زده شد. بعد از سوت پایان بازی بود که برخی کاربران توییتری باز هم بحث تمارض کردن طارمی را پیش کشیدند و مدعی شدند "طارمی بزرگترین فریب دهنده داوران پرتغالی در تاریخ فوتبال این کشور است و داوران هم از ترس باشگاه پورتو تمامی تمارض‌های طارمی را پنالتی می‌گیرند!"

این در حالی است که طارمی روی هیچ یک از اعلام خطاهای پنالتی مقابل فامالیسائو نقشی نداشته است. وقتی یک کاربر همین نکته را در پاسخ به ادعای دیگر کاربران نوشت و مشخص شد منتقدان ستاره ایرانی پورتو بهانه دیگری جز طرح این اتهام ندارند، این موضوع مورد توجه سایر هواداران هم قرار گرفت. در یکی از پاسخ‌ها آمده: "کاملا معلوم است که بازی را ندیده‌اید!" و یکی دیگر نوشته: "طارمی پنالتی نگرفت، فقط گل زد".

ت ت
کدخبر: 156423 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • ​هفته گذشته مجلس شورای اسلامی در بررسی طرح ۲ فوریتی ساماندهی بازار زمین، مسکن و اجاره‌ بها، افزایش وام کمک ودیعه مسکن…