آخرین خبر از قفس توری استقلال در لیگ آینده/ چرا احتمال تغییر درون دروازه آبی‌ها کم‌تر شد؟

طی روزهای اخیر شایعات بسیار زیادی در مورد دروازه‌بانان فصل آینده استقلال مطرح شده که نیاز به روشنگری برای هواداران این تیم دارد.

آخرین خبر از قفس توری استقلال در لیگ آینده/ چرا احتمال تغییر درون دروازه آبی‌ها کم‌تر شد؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛ در هفته‌های اخیر صحبت‌های زیادی در مورد حضور حسین پورحمیدی بازیکن سابق استقلال و فعلی آلومینیوم در جمع آبی پوشان مطرح شد اما هواداران استقلال باید بدانند این بازیکن دو فصل پیش یک قرارداد عجیب و غریب ۵ ساله با تراکتور منعقد کرد که ۲ سال از آن سپری شده و در این ۲ فصل پورحمیدی به صورت قرضی در آلومینیوم اراک بازی کرده است. در واقع اگر استقلال بخواهد این دروزاه بان را جذب کند باید از باشگاه تراکتور رضایتنامه بگیرد و رقمی سنگین را پرداخت کند ضمن آنکه در این شرایط تراکتوری‌ها راضی نمی‌شوند تیم رقیب خود را قوی کنند و به اصلاح از تاکتیک نقل و انتقالات استفاده کرده و یا پورحمیدی را به تیم خود بر می‌گردانند یا او را به تیم‌های ضعیف تر که مدعی قهرمانی نباشند انتقال می‌دهند.

از سوی دیگر پورحمیدی منتظر تصمیم محمدرضا اخباری است و اگر این بازیکن از تراکتور جدا شود راهی تبریز خواهد شد در غیر این صورت این دروزاه بان و باشگاه آلومینیوم اراک تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در اراک باقی مانده و سومین فصل پیاپی را در این تیم به میدان بروند. بنابر این با این شرایط انتقال پورحمیدی به استقلال حتی با جدایی اخباری از تراکتور غیر ممکن است.

دیگر شایعه فصل نقل و انتقالات حضور اخباری در استقلال است. بازیکنی که فصل خوبی را در تراکتور سپری کرد اما در بازی با استقلال ۷ گل دریافت کرد تا نگاه‌ها نسبت به وی کمرنگ شود. هواداران استقلال که تصور می‌کردند اخباری می‌تواند در این تیم موفق شود حالا با دریافت ۷ گل در یک بازی بزرگ کمی از این موضوع ناامید شده اند هر چند طبق پیگیری‌های خبرنگار خبرورزشی مسئولان تراکتور به هیچ عنوان راضی به جدایی این بازیکن نیستند و سعی دارند او را در تبریز حفظ کنند. از آنجا که تراکتوری‌ها معتقدند اخباری کاپیتان و سرمایه این تیم محسوب می‌شود و نباید به راحتی او را از دست داد تصمیم بر تمدید قرارداد با وی دارند و شاید به همین دلیل است که پشت پرده راضی به ماندن پورحمیدی در اراک هستند. شاید تراکتوری‌ها در مصاحبه‌های خود اشاره کنند که پورحمیدی باید به تراکتور برگردد اما آنها احسان مرادیان را به عنوان گلر دوم در اختیار دارند و عملا دوست دارند پورحمیدی همچنان قرضی برای نماینده اراک بازی کند.

نکته دیگر در مورد استقلال پایان قرارداد حسین حسینی است. در شرایطی که پیدا کردن دروزاه بان با تجربه و البته مقرون به صرفه در بازار نقل و انتقالات کار سختی به شمار می‌رود مسئولان استقلال چاره ندارند جز اینکه با حسینی تمدید قرارداد کنند به خصوص که در این فصل علیرضا رضایی اصلا خوب کار نکرد و در چند بازی که به میدان رفت عملکرد نامناسبی داشت و در نهایت هم فصل را با مصدومیت تمام کرد. در بین دروزاه بانان دیگر لیگ هم گزینه ای باقی نمانده که استقلال روی آنها فکر کند، نیازمند بازیکن باشگاه پرتغالی است و سپاهان رقمی سنگین برای رضایتنامه وی پرداخت کرده، محسن فروزان هم فصل خوبی را پشت سر نگذاشت، حامد لک و علیرضا حقیقی هم سابقه پرسپولیس بودن دارند و گلرهای تیم‌هایی چون ذوب آهن، هوادار، نفت ابادان و ملوان هم از نظر فنی در حدو اندازه استقلال در فصول اخیر ظاهر نشدند.

ت ت
کدخبر: 156301 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها