دردسر بزرگ خرید مجیدی برای استقلال!

یکی از چالش های استقلال در ماه های آینده شکایت آمانوف است که به طور حتم از سوی شورای حل اختلاف فیفا منجر به صدور رای خواهد شد.

دردسر بزرگ خرید  مجیدی برای استقلال!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، آمانوف – هافبک ازبک در فصلی که رو به پایان است، اصلا از سوی ریکاردو ساپینتو مورد توجه قرار نگرفت تا جایی که در خیلی از بازی ها حتی درلیست تیم قرار نمی گرفت و در هفته هایی که هافبک های استقلال محروم یا مصدوم می شدند، باز هم مجبور می شد، به روی سکوها برود. این وضعیت تا جایی ادامه داشت که بعد از پایان  نقل و انتقالات نیم فصل اردوی تیم استقلال را بی خبر ترک و چندی بعد در ازبک پیراهن تیم نسف قارشی را برتن کرد.ترک بی خبر اردوی تیم آبی ناراحتی مدیران وقت باشگاه استقلال را به همراه داشت. آنها گلایه کردند اگر آمانوف در بازه زمانی نقل و انتقالات تصمیم به ترک استقلال می گرفت، تیم می توانست به جای او یک بازیکن بخدمت بگیرد، اما آمانوف درست بعد از بسته شدن پنجره اردوی تیم را ترک کرد. به هر صورت آمانوف قرارداد خود را فسخ و راهی کشورش شد و از آنجایی که در کشورش پنجره نقل و انتقالاتی باز بود، پیراهن تیم نسف قارشی را برتن کرد.

در دوئل بین استقلال و آمانوف کدام یک برنده خواهند شد؟ آمانوف چند ماه از استقلال دستمزد نگرفته است و به باشگاه نوتیس داده بود. طبیعتا شورای حل اختلاف فیفا در این پرونده رای را به بازیکن خواهد داد و جای شکرش باقی است که وی بعد از ترک تهران در ازبکستان صاحب تیم شد. در غیر اینصورت باشگاه موظف بود، همه دستمزد آمانوف تا پایان قرارداد را پرداخت کند. البته ممکن است باشگاه استقلال به خاطر این رفتاراز سوی فیفا جریمه و مجبور به پرداخت دیرکرد به آمانوف شود. باید منتظر ماند و دید که این پرونده چه سرنوشتی خواهد داشت. اما به نظر می رسد، باشگاه استقلال چند ده هزار دلار یا شاید هم چند صد هزار دلار برای تسویه حساب با هافبک ازبک آماده کند.

ت ت
کدخبر: 155541 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها