اظهارنظر باورنکردنی بیرانوند درباره هواداران پرسپولیس!

در حالی که پرسپولیس تا همین چند هفته پیش فاصله قابل توجهی با تیم‌های پایین تر جدول ایجاد کرده بود و از این تیم به عنوان مدعی اصلی قهرمانی نام برده می‌شد اما به یکباره همه چیز برای شاگردان یحیی گل محمدی تغییر کرد.

اظهارنظر باورنکردنی بیرانوند درباره هواداران پرسپولیس!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ علیرضا بیرانوند در مورد فاصله امتیازی ایجاد شده در صدر جدول و افت پرسپولیس سوال شد و در حالی که او از این موضوع خیلی ناراحت به نظر می رسید گفت: "ما سال های قبل وقتی یک فاصله امتیازی ایجاد می‌کردیم اما امسال نه تنها این کار را نکردیم که عقب هم افتادیم. ولی من قبل قول دادم که قهرمان می شویم و حالا هم می‌گویم این اتفاق می افتد. انگار قسمت این است که امسال زجر بکشیم و قهرمان شویم."

علیرضا پیرانوند گله عجیب و غیر منتظره‌ای را از هواداران پرسپولیس مطرح کرد. او احتمالا به بازی سپاهان و تشویق رامین رضاییان توسط پرسپولیسی‌ها اشاره کرد و گفت: "چند سال پیش من در نفت تهران بودم و برای بازی با پرسپولیس به آزادی رفتیم. آن موقع سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس بود که واقعا هم گلر خوبی است. پرسپولیس در آن بازی فقط یک تساوی می‌خواست تا قهرمان شود. اما وقتی وارد استادیوم شدیم صد هزار نفر یک صدا من را تشویق کردند چون اخباری بود که من می خواهم سال بعد به پرسپولیس بروم.این تشویق من در آن بازی روحیه مکانی را خراب کرد و باعث باخت پرسپولیس شد. ببینید اگر این کار را نمی‌کردند و پرسپولیس نمی‌باخت آن سال یک قهرمانی شیرین برای این تیم اتفاق می افتاد. حالا هم همین است. من واقعا دوست ندارم هواداران بازیکنان تیم رقیب را تشویق کنند. آن ها شاید بعضی‌هایشان هنوز دوستان ما هستند اما بحث من چیز دیگری است. شما باید بازیکنانی که تحت قرارداد تیم‌تان هستند را تشویق کنید چون آن ها هستند که به درد پرسپولیس می خورند."

ت ت
کدخبر: 145558 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها