آقای بازیکن پولدار استقلال! الان وقت اعتصاب نیست

بازیکن قدیمی استقلال گفت: در شرایطی که باشگاه تازه توانسته مشکل پرداخت پول استراماچونی را حل و فصل کند بازیکنان نباید قوز بالای قوز شوند و دردسر را بیشتر کنند.

آقای بازیکن پولدار استقلال! الان وقت اعتصاب نیست
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، محمد نوری پیشکسوت تیم استقلال درباره وضعیت به وجود آمده در تمرین امروز استقلال که گفته می‌شود بازیکنان به خاطر بی پولی باشگاه و عدم پرداخت حق و حقوق‌شان از انجام تمرین سر باز زده اند اظهار داشت: متاسفانه این خبر خوبی نبود که امروز به دست ما رسید! قطعاً غیر از منِ پیشکسوت، هواداران هم دوست ندارند چنین اخباری را بشنوند.

وی اضافه کرد: درست ساعاتی پس از این که خبر رسید قرار است پول استراماچونی آماده شود نباید به این شکل رفتار می‌شد. مردم چه گناهی کرده اند که نمیتوانند یک ساعت با چنین خبری خوشحال باشند! بازیکنانی که اکثراً پولدارند و شکرخدا همه‌شان وضع مالی‌شان خوب است چرا باید در چنین وضعیتی دل هواداران را بلرزاند. ما نمی‌گوییم پولشان را نگیرند چون آنها هم زحمت کشیده اند ولی این روش درستی نیست.

بازیکن سالهای دور استقلال اضافه کرد: سال ۷۱ که من به استقلال آمدم وضعیت مالی مثل امروز نبود. من همان سال ۳ برگه چک از باشگاه گرفتم که تنها یکی از آنها پاس شد و دو برگه چک دیگر را هنوز دارم که پاس نشده اند و هرگز حرفی بابت این موضوع به زبان نیاوردم. اگر همین حالا این چک‌ها را ببرم و به فیفا بدهم قطعاً پول می‌شود اما عشق و تعصب به پیراهن استقلال چیز دیگری است.

نوری ادامه داد: الان وقت اعتصاب نیست. الان وقت وحدت و همدلی برای موفقیت استقلال است. حالا که داریم به سپاهان می‌رسیم و فقط سه امتیاز با تیم صدر جدولی فاصله داریم باید دست به دست هم بدهیم تا مردم خوشحال شوند. این انرژی بزرگ پشت تیممان را باید ببینیم و قدرش را بدانیم.

پیشکسوت استقلال با اشاره به شرایط پرسپولیس و عبور استقلال از این تیم خاطرنشان کرد: من از اول فصل می‌دانستم که پرسپولیس این فصل فقط یک جرقه است و صدرنشینی اش در نیم‌فصل اول اتفاقی بود. آن هم به خاطر اینکه استقلال سرمربی عوض کرد و وضعیتش تا حدودی بر هم ریخته شد وگرنه پرسپولیس امسال باید برای مقام سوم یا چهارمی تلاش کند.

نوری همچنین درباره مهیا شدن شرایط برای پرداخت پول استراماچونی گفت: این شاید بهترین خبر روز های اخیر برای من پیشکسوت و هواداران باشد. چون همه نگران این موضوع بودند که مبادا ۶ امتیاز از استقلال کسر شود. حالا که خبررسیده مدیران باشگاه در تلاش برای تهیه این پول موفق عمل کرده اند نباید اجازه بدهیم خستگی بر تنشان بماند. باید به آنها کمک کنیم. از بازیکنان استقلال خواهش می‌کنم دست از اعتصاب بکشند.

ت ت
کدخبر: 145374 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها