اخراج ناگهانی سرمربی پرسپولیسی/ عکس

جعفری پس از آن صحبت‌هایی که در بدو ورود به چوکا در رختکن با بازیکنان داشت، شروعی طوفانی را در تالش تجربه کرد. او ابتدا آرمان گهر را با دو گل از پیش رو برداشت. در بازی دوم مقابل استقلال ملاثانی به تساوی پر گل ۳ بر ۳ دور از خانه رسید و در بازی سوم با دو گل خوشه طلایی را شکست داد.

اخراج ناگهانی سرمربی پرسپولیسی/ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، جهانبخش جعفری پس از آن صحبت‌هایی که در بدو ورود به چوکا در رختکن با بازیکنان داشت، شروعی طوفانی را در تالش تجربه کرد. او ابتدا آرمان گهر را با دو گل از پیش رو برداشت. در بازی دوم مقابل استقلال ملاثانی به تساوی پر گل ۳ بر ۳ دور از خانه رسید و در بازی سوم با دو گل خوشه طلایی را شکست داد.

با وجود شکست ۲ بر ۱ مقابل پارس جنوبی در جم، سومین پیروزی هم در دربی گیلان از راه رسید و شاگردان جهانبخش جعفری با سه گل تیم شهرداری آستارا را  در دربی گیلان پشت سر گذاشتند.

درنهایت در سه بازی اخیر چوکا که نیاز مبرمی به امتیازات برای فاصله گرفتن از قعر جدول داشت، مقابل خیبر با دو گل شکست خورد؛ با شهرداری همدان بازی در ثانیه‌های پایانی به تساوی کشیده شد و مقابل فجر در شیراز با پذیرش شکست سه بر صفر دیدار پایانی جهانبخش جعفری رقم خورد.

چوکا در حال حاضر با ۱۷ امتیاز از ۲۴ مسابقه قعرنشین جدول ۱۷ تیمی مسابقات لیگ دسته اول به شمار می‌رود و کار سختی برای بقا دارد.

سبزپوشان تالشی در این فصل مربیان متفاوتی را روی نیمکت تیم دیده‌اند و کسب ۱۱ امتیاز از ۸ مسابقه برای جعفری نمی‌تواند آمار بدی باشد، اما امید قهوه مالک جدید باشگاه چوکای تالش در پی تشدید اختلافات با سرمربی تیم حکم اخراج او را پس از شکست در شیراز به دلیل کسب نتایج ضعیف امضا کرد.

باید دید چه کسی ماموریت دشوار حفظ چوکا در لیگ دسته اول را قبول خواهد کرد./ ورزش 3

چوکا

ت ت
کدخبر: 145273 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها