ماجرای بخیه‌های دست ساپینتو چیست؟ | سرمربی استقلال شیشه هتل را شکسته؟

انتشار تصاویر دست راست سرمربی تیم استقلال موجی از نگرانی را برای طرفداران این تیم به وجود آورد.

ماجرای بخیه‌های دست ساپینتو چیست؟ | سرمربی استقلال شیشه هتل را شکسته؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، برگزاری نشست خبری تیم استقلال پس از پایان بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان در اهواز با حاشیه‌هایی همراه بود.

انتشار تصاویر دست راست ساپینتو در این نشست خبری که روی بخش هایی از آن تعدادی بخیه مشاهده می‌شد موجی از نگرانی و علامت سوال را به همراه داشت. سئوالاتی در این باره که چرا چنین اتفاقی برای سرمربی محبوب استقلال بوجود آمده است.

این در حالی بود که در طول روزهای پیش از آن هیچ خبری در ارتباط با بروز سانحه، تصادف رانندگی یا درگیری و ضرب و جرح در اردوی تیم استقلال منتشر نشده بود.

گرچه پس از انتشار اولین تصاویر اخبار ضد و نقیضی در ارتباط با برخورد دست ساپینتو به شیشه هتل محل اقامت تیم استقلال در فضای مجازی دست به دست شد اما هنوز هیچ یک از اعضای باشگاه یا کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال درباره این موضوع خبر موثقی نداده اند.

لابه‌لای تصاویر منتشر شده از تمرین امروز استقلال ساپینتو در حالی دیده شد که همان دست بخیه خورده اش را روی شانه جعفر سلمانی گذاشته است. این تصویر واضح مشخص می کرد همچنان بخیه هاکشیده نشده و ظاهراً فعلاً ساپینتو باید با همین وضعیت به تمرین برود تا در نهایت با دستور کار پزشکی بخیه های روی دست و انگشت کوچکش را بکشد.

 

ت ت
کدخبر: 145175 تاریخ انتشار
منبع خبر ورزشی
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها