قلعه نویی دست روی دومین مربی اروپایی گذاشت

مربی سابق تیم ملی فوتبال مد نظر امیر قلعه‌نویی برای حضور در کادرفنی او است.

قلعه نویی دست روی دومین مربی اروپایی گذاشت
بیشتر بخوانید:

اردوی تیم ملی فوتبال برای حضور در فیفادی پیش رو در شرایطی از روز ۲۸ اسفند شروع می‌شود که یکی از مهم‌ترین مسائل درباره این تیم دستیاران امیر قلعه‌نویی است.

در خصوص دستیاران امیر قلعه‌نویی در تیم ملی گمانه‌زنی‌های زیادی انجام شده اما مساله‌ای که تاکنون قطعی شده حضور سعید الهویی دستیار این مربی در کادرفنی تیم ملی است. علاوه بر او سرمربی جدید تیم ملی در نظر دارد تا روی تاوارس مربی دروازه‌بان‌های پرتغالی سابق تراکتور، ذوب‌آهن و سپاهان که سابقه کار با قلعه‌نویی را دارد، به ایران بیاورد و به همین خاطر مذاکراتی با او صورت گرفته است.

حالا اما مشخص شده که دومین مربی خارجی مد نظر قلعه‌نویی نیز یک پرتغالی است که سابقه کار در ایران را دارا است. رودولفو میگوئنز مربی پرتغالی است که در زمان سرمربیگری تونی اولیویرا در تراکتور به ایران سفر کرد و بعد از آن با امیر قلعه‌نویی نیز همکار شد. او مدتی نیز در تیم ملی دستیار کارلوس کی‌روش بود و حالا بار دیگر مد نظر سرمربی تیم ملی است.

از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد که مذاکراتی با این مربی پرتغالی نیز صورت گرفته تا در صورت حصول توافق رودولفو میگوئنز نیز به ایران بیاید و به عنوان دستیار قلعه‌نویی در تیم ملی مشغول به کار شود.

ت ت
کدخبر: 145086 تاریخ انتشار
منبع همشهری
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها