پشت پرده عجیب انتخاب قلعه نویی برای تیم ملی

دلیل انتخاب امیر قلعه نویی از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم ملی و تایید این انتخاب از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام شد.

پشت پرده عجیب انتخاب قلعه نویی برای تیم ملی
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال اگر چه بارها و بارها صحبت از جذب مربی خارجی کرد اما به نظر می‌رسد، هیچ گاه مذاکره وی با گزینه‌های خارجی حتی گزینه‌های خارجی که در ایران مشغول بکار هستند، جدی نبوده و مطرح کردن پرونده مارک ویلموتس هم به همین خاطر بوده است. در حالی که به خوبی می‌دانیم فدراسیون فوتبال اگر نیت به ادامه استفاده از مربی خارجی داشت، قرارداد کارلوس کی روش را تمدید می‌کرد. بعد از مدت‌ها یک مقام دولتی دلیل انتخاب امیر قلعه نویی از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم ملی را فاش کرد.

پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان در این باره می‌گوید: رئیس فدراسیون توضیحات کاملی در این خصوص داده است. در جلسات فنی به این نتیجه رسیدند که از قلعه‌نویی استفاده کنند. قلعه‌نویی از مربیان قدیمی و با افتخار فوتبال کشور است. امیدوارم که حضور وی در کنار تیم ملی موجب شود که با مدیریت و تجربه‌ای که دارد حواشی از تیم ملی دور شود. همه می‌دانیم که حاشیه‌ها لطمه زیادی به تیم وارد می‌کند. انشالله تیم ملی همدل و متحد در روزهای پیش‌رو لحظات درخشانی را رقم بزند.

ت ت
کدخبر: 144630 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها