بازیکنی که یحیی خریده پرسپولیس را نابود کرد!

بهزاد داداش زاده بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: متاسفانه عملکرد بد بازیکن برزیلی تیم در دیدار مقابل سپاهان عامل اصلی شکست تیم ما شد وگرنه باید برنده می شدیم.

بازیکنی که یحیی خریده پرسپولیس را نابود کرد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بهزاد داداش زاده پیشکسوت پرسپولیس درباره شکست این تیم در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل سپاهان اظهار داشت: متاسفانه ما مسابقه ای را باختیم که می توانستیم راحت مثل جام حذفی با گل های زیاد برنده شویم اما یک نفر سر پرسپولیس را برید. پریرا هنوز نیامده برای خودش دور بر داشته است! متاسفانه این بازیکن هنوز غوره نشده مویز شد و با رفتاری که مقابل داور انجام داد اول خودش و بعد کل تیم را کشت! حالا او در بازی بعدی هم غایب است و این باید از طرف مسئولان باشگاه پرسپولیس جریمه شود. مدیران پرسپولیس نباید به این راحتی از کنار این رفتار پریرا بگذرند. او با سرنوش یک تیم با ۴۰ میلیون طرفدار بازی کرد.با این که پرسپولیس ۱۰ نفره بود اما به قدری تیم سپاهان را تحت فشار می گذاشت که ما اصلاً کمبود یک نفر را احساس نمی کردیم و برعکس، فکر می‌کردیم که پرسپولیس یک یار بیشتر دارد. این تیم باید حمایت شود. این بچه‌ها به حمایت و تشویق ما پیشکسوتان و هواداران نیاز دارد.

داداش زاده با اشاره به برخی حملات روزهای اخیر از سوی هواداران به تیم پرسپولیس تاکید کرد: الان وقت حمایت است نه تخریبِ این تیم قدرتمند پرسپولیس. ما میتوانیم با همین تیم، راحت قهرمان شویم. اگر می خواهید بدانید یحیی به چه تیمی باخت باید بگویم سپاهان پرهزینه ترین تیم تاریخ لیگ برتر بود که ما را در تهران شکست داد. آن هم ۱۰ نفره! وگرنه ما می‌توانستیم نتیجه بازی جام حذفی را دوباره جلوی چشم هواداران خودمان تکرار کنیم.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره ادامه مسابقات لیگ برتر و سقوط پرسپولیس به رده سوم گفت: استقلال موقتاً به رده دوم رفته! من مطمئنم پرسپولیس دوباره راه می‌افتد و تیمی که توانست سپاهان را در خانه خودش با چهار گل شکست بدهد و ۱۰ نفره همان تیم را تحت فشار بگذارد می تواند باز هم صدر جدول را پس بگیرد. ناسلامتی ما قهرمان نیم فصل اول شدیم. البته سپاهان هم تیم گردن کلفتی است اما بالاخره این تیم امتیاز از دست می دهد.

وی درباره عملکرد کلی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه بچه ها خوب بودند به ویژه بیرانوند که در این بازی ثابت کرد حضورش در این دروازه تا چه اندازه به تیم قوت قلب می دهد. وحید امیری عالی کار کرد و نشان داد تا چه اندازه تجربه اش به درد پرسپولیس می خورد. بقیه بازیکنان هم یک به یک از جان‌شان مایه گذاشتند تا نبود این آقای برزیلی را تلافی کنند! ولی حیف که پرسپولیس به خاطر یک حرکت بچه گانه از سوی این بازیکن شکست بدی را متحمل شد!یحیی باید از تعطیلات پیش رو نهایت استفاده را ببرد. مبادا تیم را به امان خودش رها کند. اگر پرسپولیس در این تعطیلات زیادی از حد استراحت کند قطعاً از وضعیت خوب امروزش دور می شود. باید تا بازی بعدی مقابل مس رفسنجان (۱۱ فروردین) لااقل دو بازی تدارکاتی داشته باشیم که تیم از شرایط مسابقه دور نشود.باز هم تاکید می‌کنم که الان زمان حمایت از تیم است. پرسپولیس جای هیچ اشتباهی ندارند و باید ۷ بازی آینده اش را با پیروزی تمام کند تا قهرمانی را جشن بگیریم. هنوز ۲۱ امتیاز تا پایان فصل باقی مانده که گرفتن آن برای پرسپولیس با این همه ستاره مثل آب خوردن است.

ت ت
کدخبر: 144590 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها